Eksklusiivpanused: Eesti koondise hädajada kas lõppeb või pikeneb

2022. aasta MM-valiksari pole enam mägede taga. Enne 24. märtsi, kui Eesti võõrustab Tšehhit tasub seega panused teele panna.


Eesti jalgpallikoondis sai 7. detsembril teada oma vastased 2022. aasta jalgpalli MM-valiksarjas ning paraku polnud fortuuna sedapuhku meiega helde. Esiteks loositi meid viiesesse alagruppi, mis tähendab, et meil pole pundis eeldatavat autsaiderit, kelle vastu neli või kuus punkti võiks pigem kindlana tunduda. Teiseks ei vedanud meil ka ülemiste tugevusgruppide vastastega, sest nii-öelda potentsiaalseid punktivastaseid tuli meile sealt vaid üks. No ja kolmandaks ei tulnud meile vastu ka tõelist vutimaailma suurt, mis tooks Tallinnasse tähtede paraadi. 

Miks me sellest kõigest praegu, ligemale kolm nädalat hiljem kirjutame? Põhjus lihtne. Nimelt on Betsafe’is võimalik teha 2022. aasta valiksarja silmas pidades eksklusiivseid eripanuseid. Aga enne, kui nende juurde jõuame, vaatame, kuidas on sinisärkidel varem meie alagrupikaaslastega läinud.

Eesti vs. Belgia (1–0–5)

Takkajärele mõeldes tundub jätkuvalt veidi uskumatu, et Eesti on suutnud Belgiat kunagi võita. Belgiat, kes asub FIFA edetabelis praegu 1. kohal, samal ajal kui meie mäda…tähendab paikneme 109. kohal. Ent 2009. aasta oktoobris Tarmo Rüütli käe all me seda tõesti suutsime. Suured tänusõnad tuleb siinkohal edastada Raio Piirojale ja Konstantin Vassiljevile, kes Lillekülas väravavõrgud sahisema panid.

Mis puudutab ülejäänud viit Eesti ja Belgia vastasseisu, siis nende jooksul oleme me suutnud lüüa samamoodi kaks väravat. Samal ajal kui belglased on meie võrku virutanud 21. Ei, see pole trükiviga. Tõesti, 21.

2002. aastal kaotasime me viisakalt ehk 0:1. 2003. aastal kaotasime vähe suuremalt ehk 0:2.

2008. aastal lõi Belgia meile juba kolm väravat, kuid kuna Sergei Zenjov ja Andres Oper suutsid kaks vastu lüüa, jäi kaotusseis ilus – 2:3.

No ja siis 2016. aastal saime me Belgialt 1:8 sahmaka, millele aasta hiljem järgnes (õnneks ainult) 0:2.

Eesti vs. Wales (0–0–2)

Kui uuel aastal rändab Walesi koondisega Maarjamaale Gareth Bale, siis 1994. aastal väisas draakoniriigiga meid Liverpool ründelegend Ian Rush. Lisaks demonstreeris ta meie publikule oma tööd ehk ründetööd, lüües 56. minutil ka Walesi kasuks värava. Hiljem lisas David Phillips veel teisegi, mis osutus hädavajalikuks, sest Martin Reimi realiseeritud penalti tegi lõpunumbriteks 1:2. Eesti poolt vaadatuna.

Hiljem on Eesti ja Wales veel vastamisi läinud 2009. aastal, kui Llanelli linnas toimunud duelli võitsid võõrustajad 1:0.

Eesti vs. Tšehhi (0–0–3)

Kolmandast tugevusgrupist tõi fortuuna Eestile vastu 1976. aasta Euroopa meistri. Kes nii kaugeid aegu ei taha mäletada, siis alternatiivina sobib ka 1996. aasta EM-hõbe. Igatahes. Tšehhidega on sinisärgid varem madistanud kolmel korral, kuid tänapäeval need tulemused liiga suurt tähendust endas enam ei kanna.

Esimene vastasseis jääb 1998. aasta sügisesse, kui tšehhid tampisid meid 4:1. Meie auvärava lõi kohtumise viimasel minutil Argo Arbeiter. Ülejäänud kahes duellis pole me sihile jõudnud ning nii 1999. kui ka 2004. aasta mängud lõppesid 2:0 Tšehhi kasuks.

Eesti vs. Valgevene (4–1–3)

Kuigi eelmises EM-valiksarjas ei õnnestunud meil valgevenelastest üle olla – koduväljakul kaotasime 1:2, võõrsil tegime 0:0 viigi – siis ajalooliselt oleme me selles duellis veel peal. Kokku on Eesti ja Valgevene omavahel vastamisi läinud kaheksa korda ning hetkel on saldo 4-1-3 Eesti kasuks.

Esimene duell jääb 1996. aasta sügisesse ja selle võitis 1:0 Valgevene. Kaks kuud hiljem sai Eesti sama tulemusega Kadriorus aga revanši, värava autoriks oli Sergei Hohlov-Simson.

Kolmandat korda mindi vastamisi 2000. aasta südasuvel, kui Eesti võitis Andres Operi väravatest 2:0. Neljas duell pärineb 2004. aastast, kui veebruaris madistati omavahel Maltal. Ka toona saatis 2:1 edu eestlasi (13. Meelis Rooba ja 45. Marek Lemsalu).

Ka 2006. aastal toimunud omavaheline viies duell kaldus Eesti poole, taas tulemusega 2:1 (2 x Andres Oper). Ent viimase aja mängud on läinud vastupidi. 2013. aastal saime meie omakorda maavõistlusmängus 0:2 loputada ning mullusügisesed mängud juba loetlesime eespool ära.

Nüüd aga Betsafe’i eksklusiivpakkumise juurde

Eesti jalgpalliliidu president Aivar Pohlak sõnas pärast loositulemusi, et meie eesmärk on vältida viimast kohta. Äsja Eesti aasta jalgpalluriks valitud Rauno Sappinen sõnas aga pärast trofee kätte saamist, et hea õnnestumise korral võiks Eesti koondis mängida ka play-off koha peale. Keda uskuda, keda mitte?

Õnneks ei öelnud kumbki neist, et Eesti võiks E-valikgrupi võita. Kes sellise asja välja ütleb, see saadetaks ilmselt hullumajja, kuid enne kinnisidumist tasub siis euro Betsafe’i eripanusele ka visata. Sest 250 euroga saab ravimiasutu arve ehk mingil määral kinni plekkida. Jah, Eesti valikgrupi võidukoefitsient on 250! Aga seda siis põhjusega. Me ei soovita seda.

Betsafe’i koefitsiendid 21.12.2020 @21.30

Kes on meie viimase hoo vaimus – khm, 16 mängu võiduta – pigem selles paadis, et Eesti jääb alagrupis viimaseks, siis rõõmustada saab temagi. Sest sellisel juhul on võimalik raha ikkagi 1.5-kordselt tagasi saada.

Betsafe’i koefitsiendid 21.12.2020 @21.30

Ent panustama ei pea ainult valikgrupi lõppseisu peale. Täiesti rahumeeli võib vaadata ka kõikidele kümnele mängule eraldi otsa ning seejärel peas raalida. Kas Eesti saab alagrupis null, ühe, kaks, kolm või … ärme ebareaalseks ka mine… võitu.

Kaks matši Belgiaga. Ei

Kaks matši Walesiga. Pigem ei.

Kaks matši Tšehhiga. Pigem ei.

Kaks matši Valgevenega. Ühe ju võiks, aga et ka kaks…. seda on praeguses olukorras raske näha. Ent kes seda siiski näeb, see näeb ka 2.85-st koefitsienti.

Betsafe’i koefitsiendid 21.12.2020 @21.30

Viimases Rahvuste liigas alagrupis – kus teoorias olid võrdväärsed vastased – lõi Eesti kuue mänguga viis väravat. Eelmises Rahvuste liiga alagrupis, kus kaaslasteks olid Kreeka, Tšehhi ja Soome – ehk taas teoorias meie masti satsid – lõime kuue mänguga neli väravat. 2020. aasta EM-valiksarjas lõi Eesti kaheksa mänguga kaks väravat. Ehk viimase kolme aasta peale oleme 20 mõisa peale mängus löönud 11 väravat. 0,55 väravat mängu kohta.

Miks me seda esile tõstame? Sest MM-valiksarja eel küsitakse teilt, kas Eesti lööb nüüd kaheksa mänguga üle või alal 4,5 väravat.

Betsafe’i koefitsiendid 21.12.2020 @21.30

Ära maha maga Betsafe’i eripakkumisi

Praegu on hea mõte Betsafe’is konto avada, sest sind ootab 100% boonust. Tee esimene sissemakse ja see kahekordistatakse kuni 200 € ulatuses. Nii et kui teed 200 € sissemakse, mängid lausa 400 € eest! Vaata SIIT.

AVA KONTO SIIN

Jalkafänne rõõmustab kindlasti ka see, et Betsafe maksab nüüd varem välja su Premier League’i, La Liga, Bundesliga, Meistrite liiga või Euroopa liiga panuse, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Uuri lähemalt SIIT.

E-sport on spordiennustuse üks kõige kiiremini kasvav kategooria ja Betsafe aitab sul sellel õigele lainele saada. Panusta e-spordis vähemalt 15 eurot (minimaalse koefitsiendiga 1.50) ja võta lisaks 15-eurone riskivaba panus mistahes e-spordi sündmusel kasutamiseks. Kampaania kestab veel veidi vähem kui kuu aega, aga aega pole mõtet raisata. Kliki SIIA, et pakkumine vastu võtta!

Muidugi tasub tutvuda ka teiste Betsafe’i eripakkumistega, sest need on liiga head, et maha magada!

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

log in

reset password

Back to
log in