Meie veebilehe aadress on: https://www.spordijutud.com.

Milliseid andmeid me kogume ja miks?

Kommentaarid

Kui külastajad jätavad meie veebilehele kommentaare, kogume neid andmeid, mida kommentaarivormis näed, lisaks nendele sinu IP-aadressi ja veebilehitseja andmeid, et takistada spämmi.

Sinu meiliaadressi kaudu genereeritud anonüümset andmejada (räsi) võidakse jagada Gravatari teenusega, et näha, kas sa seda kasutad. Gravatari privaatsuspoliitika tingimustega saad tutvuda siin: https://automattic.com/privacy/. Pärast sinu kommentaari heakskiitmist on sinu profiilipilt kommentaari kõrval avalikkusele näha.

Küpsised

Kui jätad meie veebilehele kommentaari, võid valida oma nime, meiliaadressi ja veebilehe salvestamise küpsistena. Need on seal sinu mugavuse huvides, et sa ei peaks oma andmeid igal kommenteerimisel uuesti sisestama. Küpsise kehtivusaeg on üks aasta.

Kolmandate osapoolte veebilehtedelt saadud sisu

Sellelt veebilehelt leitavad artiklid võivad sisaldada kolmandatelt veebilehtedelt kogutud sisu (näiteks videod, pildid, artiklid vms). Kolmandata veebilehtede sisule kehtivad täpselt samad tingimused nagu vastavatele veebilehtedele endile.

Kolmandate osapoolte veebilehed võivad sinu kohta koguda andmeid, kasutada küpsiseid, kasutada lisanduvat kolmandate osapoolte sisu ja jälgimisvahendeid ning monitoorida sinu suhtlust lisatud sisuga.

Kui kaua me sinu isikuandmeid hoiame?

Kommentaari jätmisel salvestub see koos metaandmetega määramata ajaks. See on vajalik selleks, et oskaksime automaatselt ära tunda ja vastu võtta sinu tulevikus jäetavaid kommentaare, selle asemel, et neid moderaatorijärjekorras hoida.

Millised on sinu õigused seoses oma andmetega?

Kui sul on meie veebilehel konto või kui oled jätnud kommentaare, on sul õigus küsida meilt eksporditud faili sinu kohta kogutud andmetega, s.h igasugused kõik andmed, mida sa meiega jaganud oled. Samuti on sul õigus paluda meil sinu kohta kogutud andmed kustutada. Sinna hulka ei kuulu aga seesugused andmed, mida oleme kohustatud hoidma administratiivsetel, õiguslikel või turvalisuse eesmärkidel.

Kuhu me sinu isikuandmeid saata võime?

Külastajate kommentaarid võivad minna läbi automatiseeritud spämmifiltri.

Muudatused

Meie privaatsuspoliitika võib aeg-ajalt muutuda. Me ei vähenda sinu õigusi selles privaatsuspoliitikas ilma sinu nõusolekuta. Postitame kõik muudatused sellele lehele.

log in

reset password

Back to
log in