Korea LoL-i-rindel muutusteta? Gen.G jahib tõelist üllatuspommi!

Laupäeval selgub, kellest saab LCK kevadtšempion. Gen.G või t1? Kellele ennustada? Loe meie vihjetest!


League of Legendsi kevadhooaja suursündmus Mid-Season Invitationals (MSI) ootab oma osalejaid. Kaks neljast suurest on juba teada, sest Euroopat esindab MSI-l G2 Esports, Põhja-Ameerikat aga Cloud9. Laupäeval saab selgeks, kas Lõuna-Korea lippu hoiab kõrgel Gen.G või SK T1.

LCK põhihooaja kaks paremat lähevad omavahel vastamisi ka Spring Seasoni finaalis, kus mängus pole ei rohkem ega vähem kui 75 000 eurot ja koht MSI-l. Selle saab endale aga ainult võitja. Kaotajale päris tühjad pihud ei jää – 45 000 eurot on ikkagi korralik preemia – ent nagu klassikaid ütlevad: ajalugu teab vaid võitjaid.

Põhiturniiril võitsid mõlemad 14 korda, kuid parem üksikmängude suhe (31-13 vs. 30-14) andis eelise Gen.G-le, kes pääses nõndaviisi automaatsel Spring Seasoni finaali. See aga tähendab, et nende mid-laner Bdd pole koos kamraadidega juba üle nädala ühtegi ametlikku kohtumist pidanud. Samal ajal kui SK T1, eesotsas oma mid-laner’ist superstaari Fakeriga, pidi arvutihiirtelt tolmu pühkima juba kolmapäeval, kui play-off’i poolfinaalis alistati DragonX kindlalt 3:1.

See n-n roosteefekt võibki olla üks (paljudest) põhjus(test), miks Betsafe’i koefitsiendimeistrid annavad nimetatud duellis eelise SK T1-le. Nende võidu korral saab raha tagasi 1.54-kordselt. Arvestades, et T1 näol on tegemist Korea tõelise hiiuga, kes triumfeeris mullu nii Spring kui ka Summer Seasonil, ei pruugigi tegemist olla halva investeeringuga.

Betsafe’i koefitsiendid 24.04.2020 @09.10

Gen.G koefitsienti (2.35) saab põhjendada ka asjaoluga, et põhiturniiril suutsid nad küll mõlemal puhul kotta T1-te hammustada, kuid 2:1 duellivõidu teenis alati T1. Nüüd pole aga tegu enam mitte Best of 3 vaid Best of 5-ga ehk rõhk on pigem stabiilsusel. Ja kui vaadata, et mullu kevadel nägi Gen.G vaeva, et üldse LCK-sse püsima jääda, siis… the odds do not favor them.

Betsafe’i koefitsiendid 24.04.2020 @09.10

Tõeline LoL-i-huviline kiikab veel veidi Betsafe’i lehel ringi, et teha panuseid ka first bloodi, draakoni ja baroni peale

log in

reset password

Back to
log in