Kes pääseb mängule, kus jagatakse 460 000 eurot?

Sel nädalavahetusel jagatakse välja väga suured auhinnarahad CS:GO Flashpoint turniiril! Loe teise poolfinaali ennustusvihjeid siit!


Counter-Strike: Global Offensive’i hooaeg on täies hoos ning sel nädalavahetusel mängitakse Flashpoint’i turniiri viimased kaks kohtumist. Suur finaal algab pühapäeval kell 22, täpselt ööpäev varem tehakse selgeks kolmanda koha omanik ja teine finalist.

Laupäeval kell 22 algavas matšis lähevad vastamisi HAVU ja MAD Lions. Kui esimene koosneb üksikasjalikult soomlastest, siis möirgavate lõvide ridades on vaid taanlased. Kohtumise võitja pääseb suurde finaali, kus neid ootab Lõuna-Ameerika sats MIBR.

Flashpoint’i esimene turniir algas 13. märtsil ning seal osalesid 12 võistkonda. Auhinnaraha teenivad kaheksa esimest ning mida kõrgema koha teenid, seda märkimisväärsem on ka summa: näiteks võitja viib koju umbes 460 000 eurot, teine koht poole vähem.

Betsafe’i ennustusportaali koefitsiente vaadates oodatakse HAVU ja MAD Lionsi vahel tasavägist heitlust. Tiimid on teineteisega kohtunud kaheksa korda, millest viiel juhul on võitjana väljunud soomlased. Flashpoint’il on mängitud viis korda, taanlased on noppinud kolm triumfi.

Ei saa märkimata jätta, et HAVU omab kaartide statistikat vaadates sisuliselt igal pool eelist. Vaid kaart “Mirage” on Lionsile toonud märkimisväärselt rohkem edu: viimase kolme kuu jooksul on nad seal võitnud 86% matšidest, HAVU vastav näit on 43%.

Betsafe’i koefitsiendid 17.04.2020 @10.30 seisuga

Kui koefitsiendid hindavad favoriidiks MAD Lionsit, siis statistikasse süüvides tundub seis olevat võrdsem. Sestap on HAVU võidukoefitsient 2,07 silmatorkav, kuna pakub panustades selgelt paremat väärtust.

Keda huvitab aga kõrgem koefitsient, tasub vaadata panusetüübi “täpne skoor” poole. HAVU ja MAD Lionsi kohtumised Flashpoint’il on seni lõppenud kas soomlaste 2:1 või taanlaste 2:0 võiduga. HAVU 2:1 võidu koefitsient on 3,50, mis on samuti panust väärt.

log in

reset password

Back to
log in