Belgia kuulsate DJde tiimis mängivad kaks Eesti e-sportlast

Teisipäeval algas Counter-Strike: Global Offensive mängule pühenduv Home Sweet Home Cup’i teine turniir, kus teevad kaasa ka eestlased. Loe ennustusvihjeid!


Kui traditsiooniline sport peab koroonakriisi tõttu pidama pausi, siis e-sport saab rahus edasi mütata. Sel teisipäeval algas Counter-Strike: Global Offensive mängule pühenduv Home Sweet Home Cup’i teine turniir, kus teevad kaasa ka eestlased.

Neljapäeval läheb kell 12.50 võistlustulle Belgia tiim Smash ning Betsafe’i ennustusportaalis saab nende ja AGO Gaming vahelisele lahingule teha ka live-panuseid. Koefitsiente vaadates tasub oodata võrdlemisi tasavägist lahingut.

Muide, Smashi taustalugu on väga huvitav. Organisatsioon loodi eelmise aasta 6. septembril ning võistkonna omanikeks on kuulsad Belgiast pärit vendadest DJd Dimitri Vegas ja Like Mike. Mullu detsembris liitus tiimiga ka eestlane Kristjan Allsaar ehk fejtZ.

Paar päeva enne Home Sweet Home’i teist turniiri teatas Smash, et nende ridadest on lahkunud Sebastian Trela. Poolaka asemel peaks Belgia satsi ridades virtuaalsõda pidama teine eestlane Kristjan Jakobson ehk shokz.

Koefitsiente vaadates on Smash AGO Gamingu vastu autsaider – Poola tiimi võidule panustades saab raha tagasi 1,62-kordselt. Statistikat vaadates on AGO favoriidistaatus mõistetav, kuna viimase 30 päeva jooksul on nad võitnud 38% kohtumistest. Smashi vastav näit on vaid 14%.

Betsafe’i koefitsiendid 15.04.2020 @11.15 seisuga

Kell 14.20 algavas lahingus lähevad vastamisi BIG ja Singularity. Siin on favoriit veelgi selgem, kuna BIG võitis eelmisel nädalal toimunud Home Sweet Home Cup’i esimese turniiri ning viis koju  ligikaudu 27 500 eurot. Kui Saksamaa tiimi saatis suur edu, siis Taanist pärit Singularity kaotas alagrupiturniiril mõlemad kohtumised ja langes kärmelt välja.

Kuna BIGi võidukoefitsient on väike – kõigest 1,24 –, pole ainult sellele ennustades panuses väärtust. Et AGO ja BIG on kõiki asjaolusid arvesse võttes üsna selged soosikud, soovitame teha kombopanuse ehk ennustada nende kahe tiimi võitu: duubelpanuse koefitsient on 2,01. Ja see on märksa väärtuslikum kui emb-kumb üksikpanus!

log in

reset password

Back to
log in