Kas Korea esistaar esineb oma nime vääriliselt?

LCK kevadhooaeg on lähenemas oma grand finalele, kus selgub tänavune esimene tšempion. Kellel on sinna asja? Loe meie ennustusvihjetest!


Kuna kuri koroonaviirus teeb maailmas jätkuvalt seda, mida hing ihaldab, on tavasport endiselt pausid. Virtuaalmaailma nakkushaigus õnneks trüginud pole, mistõttu jätkatakse Lõuna-Koreas kevadise League of Legendsi tšempioni otsimisega.

LCK play-off’id on jõudnud poole peale ning kolmapäeva õhtuks on teda, kes astub Spring Seasoni finaalis vastu põhihooaja võitjale Gen. G-le. Mesimagusa finaalikoha peale ihuvad hammast põhiturniiri teine võistkond SK Telecom T1 ja kolmas Kingzone DragonX.

Kolmapäeval kell 11 algavas duellis on kaaluvihid selgelt SK T1 poole, kelle võidu korral lubaksid Betsafe’i koefitsiendimeistrid sulle raha tagasi 1.44-kordselt. Mitte just kõige ahvatlevam pakkumine, kuid meeles tasub pidada, et tegemist on Best of 5 vastasseisuga, ehk finaali pääsemiseks on vastasest vaja üle olla vähemalt kolm korda. Pelgalt ühe korra põrsa kotist välja tõmbamisest enam ei piisa.

Betsafe’i koefitsiendid 21.04.2020 @14.50

Põhiturniiril võidutsesid nii T1 kui ka DragonX 14 korda, nagu ka finaalis olev Gen.G, kuid parem üksikmängude suhe järjestas tiimid ikkagi nõndaviisi. Omavahelised duellid kaldusid aga mõlemad T1 kasuks, sealjuures õnnestus DragonX-il nimekaid vastaseid viie matši jooksul näksata vaid korra.

Pealegi vajas DragonX eelmises play-off ringis DAMWON Gamingu vastu viit mängu, et duell enda kasuks kallutada. Optimistid ütlevad, et nõndaviisi saadigi ennast paremini käima ja äratati ka üles, pessimistid seevastu osutavad põrandal olevale roostepurule.

Pealegi tuleb neil nüüd vastu astuda ei kellelegi muule, kui Korea LoL-i-skene elavale legendile Fakerile. Ja tõenäosus, et Fakeri juhitav meeskond pühib vastasega näiteks 3:0 põrandat – khm, koefitsient 3.70 – on pigem hea.

 Betsafe’i koefitsiendid 21.04.2020 @14.50

Tõeline LoL-i-huviline kiikab veel veidi Betsafe’i lehel ringi, et teha panuseid ka first bloodi (khm, Faker), draakoni ja baroni peale.

log in

reset password

Back to
log in