Virtuaalspordi-Meka alustab järgmise tšempioni otsinguid

Laupäeval tehakse algust LCK kevadhooaja play-off’idega. Kiikame korra LOL-i-maailma, et näha, kellele tasuks otsustavates mängudes panustada!


Kui traditsiooniline sport on koroonakriisi tõttu praegu pausil, siis e-sport müttab suure hooga edasi. Selle nädala neljapäeval tõmmati virtuaalspordi-Mekas ehk Lõuna-Koreas joon alla League of Legendsi sealse liiga LCK põhiturniirile ning viis paremat hakkavad nüüd jahti pidama sinilinnule ehk Spring Seasoni tiitlile, mis lisaks rahalisele preemiale tagaks koha ka Mid-Season Invitationalil.

Põhiturniiri võitjana lunastas otse finaalis koha Gen.G, kuid oma sõna on sekka öelda ka ülejäänud kvartetil ehk T1-l, DragonX-il, kt Rolsteril ja DAMWON Gamingul. Tõsi, finaali jõudmiseks tuleb ülejäänud nelikul esmalt läbida karm kadalipp, sest play-off toimub King of the Hill formaadis. Mida see tähendab? Pehmelt öeldes pead sa taganttulijana jagu saama kõigist, kes sinust ees pool lõpetasid.

Play-off’i avaringis lähevad seega vastamisi põhiturniiri viies meeskond DAMWON Gaming ja neljas tiim kt Rolster ning Betsafe’i ennustusportaalis saab nende omavahelisele lahingule teha ka live-panuseid. Koefitsiente vaadates tasub oodata võrdlemisi tasavägist lahingut. 2019. aasta MMil veerandfinaali jõudnud DAMWON läbis tänavuse põhihooaja 9-9 rekordiga, samal ajal kui 2018. aasta Mmi veerandfinalist kt Rolster teenis neist ühe võidu rohkem (10-8).  

Enne duelli algust on kaaluvihid veidi kt Rolsteri poole kaldu. Sealjuures tasub meeles pidada, et tegemist pole mitte ühekordse matšiga, vaid seeriaga, kus tuleb järgmisesse ringi pääsemiseks vastasest parem olla kahel korral.

Betsafe’i koefitsiendid 17.04.2020 @13.50 seisuga

Põhiturniiril mindi vastamisi kahel puhul: LCK 2. nädalal oli DAMWON see, kes kärmelt 2:0 duelli enda kasuks pööras, 6. nädalal suutis kt Rolster seevastu oma paremuse 2:1 maksma panna.

Kuigi ajaloos liiga palju supelda ei tasu, on tõsiasi see, et too 6. nädala triumf on kt Rolsteri ainus triumf DAMWONi vastu. Viimasest kuuest seeriast viis on kaldunud kõik DAMWONi kasuks ning üksikmängude saldo on samuti 11:3 neile.

Ehk julgemad võivad oma koefitsiendiväärtust suurendada sellega, kui ennustavad Damwoni 2:0 võitu, sellisel juhul saaks raha tagasi jub 3.75-kordselt.

log in

reset password

Back to
log in