Nädala ennustusvihjed: suursoosik Kontaveit ja põnevad olümpianopped

Olümpiamängud on küll täie hooga alanud, kuid sporti tehakse mujalgi. Näiteks Venemaal, kus mängib Anett Kontaveit!


Selleks, et aina kiireneva maailma spordirägastikus paremini orienteeruda, on Spordijutud.com otsustanud ulatada panustamissõbrale abikäe. Nimelt toome iga töönädala alguses teieni põhjaliku ülevaate nädala tähtsamatest spordisündmustest ning mõistagi tõstame nende kõigi puhul esile ka need kõige magusamad panustamiskohad. Seega, egas muud, kui hüpakem pardale!

Kuigi Hiinas käivad 24. taliolümpiamängud, on rõõm tõdeda, et muu spordimaailm pole seetõttu täiesti seisma jäänud. Jah, olümpia on olümpia ning kuigi selle populaarsus on kahanev, kuulub ta endiselt maailma tähtsamate spordisündmuste sekka. Aga tuleval nädalal saavad keelt limpsida ka need, kel paneb südame kiiremini põksuma näiteks tennis või jalgpall.

1) Kontaveit on soosik number üks

Tuleval nädalal algab Eestist vaid kiviviske kaugusel – okei, see on mingil määral liialdus… – Peterburis kõrgetasemeline WTA-turniir, kus on kohal ka meie esireket Anett Kontaveit. Ning Betsafe’i koefitsiendimeistrid leiavad, et eestlanna on turniiri suurim soosik!

Kontaveidi võidukoefitsient on 4,75, mis on tõele au andes üpris mahlane. Eestlanna langes küll Austraalia lahtistel konkurentsist üllatavalt vara, kuid tegemist on maailma üheksanda reketiga ehk kvaliteeti jagub temas küllaga!

Viimsist pärit tennisisti suurfavoriidiks seadmine on tõele au andes aga veidi üllatav. Näiteks on Venemaal kohal ka tema hea sõbranna, maailma seitsmes reket Maria Sakkari, kes on koefitsientide poolest soosik number kolm.

Naiste tennise puhul on ikka nii, et võitjat on maruraske ennustada. Kontaveit pole nii kõrgetasemelist turniiri varem võitnud, aga 4,75 on piisav koefitsient, et sellele mõned eurod panna.

Muide, esimeses voorus kohtub Kontaveit esmaspäeval tugeva šveitslanna Jil Teichmanniga (WTA 31.).

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i koefitsient @06.02 kell 17.33.

2) Ilvest pole, aga kahevõistlus on huvitav ikka!

Pole kahtlustki, et paljud Pekingi taliolümpiat jälgivad spordisõbrad tõmbasid rasvase ringi 9. ja 15. veebruari ümber, sest just siis pidi startima kahevõistleja Kristjan Ilves, Eesti üks suuremaid lootusi heaks kohaks. Aga saatus mängis vingerpussi: Ilves nakatus koroonaga ning normaalmäe võistlus jääb tal kindlasti vahele, 15. veebruaril peetavaks suure mäe võistluseks on mingi lootus õhus.

Fakt, et normaalmäe võistlusest jääb eemale ka kahevõistluse valitseja Jarl Magnus Riiber teeb olukorra väga põnevaks. Betsafe pakub spordisõpradele ennustamiseks mees-mehe vastu võitlusi ehk H2H-d, mis on üks kihvtimaid panustamistüüpe üldse.

Sealt jäid meile silma kaks koefitsienti. Esiteks, et soomlane Ilkka Herola suudab edestada norralast Jens Luraas Oftebrod. Olümpia eel skandaalses Seefeldis toimunud MK-etapil näitas Herola küll paremat minekut, aga seal jäid ju hüppevoorud – soomlase tugevus peitub suusatamises – ära ning soomlast aitas heade tulemusteni korralik proovivoor. Oftebrol läks see aia taha.

Ent ometi oli viimane Seefeldi võistlus märgiline. 12,5 km suusasõidus läks Oftebro küll rajale alles 27. kohal ja Herola 14. positsioonil, aga sõidu lõpuks edestas norralane soomlast. Kui võtame arvesse, et Norra koondis tegi Seefeldi eel tohutult trenni ning suusarajal ei näidanud imelist värskust keegi, paistab, et Oftebro on tegelikult etemas seisus kui Herola. Pealegi, Oftebro hea õnnestumine hüppemäel tähendab kohta esiviisiku lähedal või selle sees, Herola hea õnnestumine kohta esikümnes.

Seega saate aru, miks meile meeldib väga koefitsient, et Oftebro edestab normaalmäe võistluses Herolat. Koefitsient on pealegi täitsa kenake!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @06.02 kell 17.43.

3) Atalanta ja Juventus on rongist maha jäänud, aga Meistrite liiga unistus elab!

Itaalia jalgpalli kõrgliigas Serie A-s paistab, et esikolmik on läinud oma teed: Milano klubid Inter ja Milan ning Lõuna-Itaalias pesitsev Napoli on sel hooajal näidanud selgelt paremat minekut kui teised klubid.

Saapamaa meistriliigast pääsevad järgmiseks hooajaks Meistrite liigasse neli paremat. Selle koha nimel kemplevad kõvasti Atalanta, Torino Juventus, Rooma Lazio ja AS Roma. Mingid variandid on ka Fiorentinal, kuid nemad müüsid talvises üleminekuaknas Juventusele maha oma suurima staari Dušan Vlahovici, seega on raske näha, miks peaks nende hea hoog jätkuma.

13. veebruaril lähevad Milano külje all asuvas Bergamos vastamisi aga just Atalanta ja Juventus, kes hoiavad praegu neljandat-viiendat kohta. Kes on favoriit? Hu-hu-huu, küsige midagi lihtsamat!

Selge on see, et Atalanta pole tippvormis. Võistkond, kes lööb tavaliselt väga hõlpsalt väravaid, on viimase kolme Serie A mängu peale kokku saanud kirja ainult ühe tabamuse ja seegi tuli alles 17. kohta hoidva Cagliari vastu! Jah, Juventus pole liigas olnud muljet avaldav, kuid Atalanta hoog on sedavõrd kehv, et meile lihtsalt väga meeldib Juventuse võidukoefitsient!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @06.02 kell 17.54.

4) Algab olümpia üks juveele

Olümpiamängude meeste hokiturniir on talimängude üks magusamaid palasid. Nii nagu neli aastat tagasi Pyeongchangis, ei näe me ka tänavu Pekingis võistlemas maailma tugevaima liiga NHLi mehi, kuid see ei tähenda nagu oleks turniir igav või mõttetu.

Mehed astuvad jääle 9. veebruaril, kui avakohtumises võtavad mõõtu Venemaa ja Šveits. Meie keskendume avavoorus aga kahele Põhjamaale. Neist esimene on Soome.

Mitmed eksperdid on Venemaa kõrval toonud turniiri soosikuks just nimelt meie põhjanaabreid. Nad kohtuvad avavoorus korraliku tasemega Slovakkiaga, kelle koosseis on suuresti mittemidagiütlev. Seega on Soome ilmselge favoriit!

Rootsi kohtub avavoorus Lätiga. Meie lõunanaabrite hokikoondis on jäänud aga koroonaviiruse küüsi, sest Pekingisse jõudes andsid seitse mängijat positiivse koroonaproovi. Kui viis neist pääsesid kordustesti järel kardetud isolatsioonihotellist, siis kahel litritaltsutajal nii hästi ei läinud. Lisaks jäid kaks meest Pekingisse lennult maha, sest olid nakatunud koroonaga.

See kõik viitab, et Rootsil ei tohiks Lätiga liiga suuri probleeme olla. Kui vorbime Rootsi ja Soome võidud üheks koefitsiendiks, saame kokku 1,9, mis pole küll maailma magusaim koefitsient, kuid panus on sedavõrd kindel, et raha teenimine on vaid aja küsimus.

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @06.02 kell 18.08.

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Betsafe’is on käimas ka miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Tagasi on ka jäähokisõpradele meeltmööda olnud eripakkumine. Panusta vähemalt 25 eurot ühe panusena ja minimaalse koefitsiendiga 1.5 jäähokile ning naudi kümne euro suurust tasuta panust. Kliki SIIA, et sellega lähemalt tutvuda.

Meil on hea meel midagi pakkuda ka e-spordi sõpradele. Teeni punkte tehes vähemalt 25 euro suuruseid panuseid (koefitsient pole siin juures oluline!) e-spordile ja võta osa iganädalasest sularahaloosist, kus viis inimest võidavad 100 eurot. Mida rohkem panustad, seda suuremad on võiduvõimalused! Vaata lähemalt SIIT.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in