Nädala ennustusvihjed: kodune jalgpall alustab!

Selle nädala ennustusvihjetes vaatame nii Eesti kui ja Inglismaa vutiväljakutel toimuva poole.


Selleks, et aina kiireneva maailma spordirägastikus paremini orienteeruda, on Spordijutud.com otsustanud ulatada panustamissõbrale abikäe. Nimelt toome iga töönädala alguses teieni põhjaliku ülevaate nädala tähtsamatest spordisündmustest ning mõistagi tõstame nende kõigi puhul esile ka need kõige magusamad panustamiskohad. Seega, egas muud, kui hüpakem pardale!

Uue aasta üheksandal nädalal on meie mõtted küll pigem Ukraina kui spordi peal, kuid sellest hoolimata üritame parimad panustamiskohad teieni tuua. Sel korral on valikus põhiliselt jalgpall, kuid oma panustamissoovituse leiame ka hokiväljakult.

1) Kodune jalgpall alustab

Kuna eelmisel kahel nädalal mängiti teisi- ja kolmapäeval jalgpalli Meistrite liigas, siis eeldasid palju ilmselt, et ka sel nädalal on võimalik ennast mugavalt televiisorite ette sättida. Ongi, kuid mitte Meistrite liiga raames, sest kõrgeim eurosari sel seitsmepäevakul puhkab. Küll lükatakse vutikarussellile hoog sisse siinsamas Eestis, kus valitsev meister Tallinna FCI Levadia võõrustab esiliigast üles tulnud Tallinna Kalevit ning Pärnu Vaprus ristab piigid Paide Linnameeskonnaga.

Paraku näivad mõlemad neist äärmiselt ühekülgsed kohtumised, mistõttu on panustamiskohti keeruline leida. Ent, kes otsib, see leiab, mistõttu läheme meie seda teed, et Pärnu-Paide kohtumises lüüakse vähemalt kolm väravat. Mullu lõppesid need mängud vastavalt Paide 3:1 ja 2:1 võidu ja augustikuine siis mõneti üllatusliku 1:1 viigiga. Tänavune hooajaeelne sõpruskohtumine, kus vahetusmeestega palju vangerdati, lõppes aga taas Paide 2:0 võiduga, mis viitab, et tegelikult on Karel Voolaidi hoolealused võimelised väravavõrke puruks taguma küll!

Betsafe’i koefitsiendid 28.02.2022 @10.00

2) United we stand!

Vastav alapealkiri on valitud nimme, sest seda saab JA PEAB tõlgendama ka Ukraina toetuseks. Ent lisaks hüppame me sel nädalal kahe Unitedi pardale. Esmalt Leeds United, kes jättis äsja hüvasti peatreener Marcelo Bielsaga. Kuigi nende ridade kirjutamise ajal uut lootsi veel paigas pole, ei ole see otseselt tähtiski, sest peatreeneri vangerdusega käib inimesest sõltumata sageli kaasas selline seletamatu motivatsiooniboost, mis mehi võib sütitada.

Kohtumises Leicesteriga on jätkuvalt rebased need, kes on favoriidid, kuid nemadki on veebruaris võitnud ainult madalama astme satse karikasarjas. Liigas seevastu pole võidurõõmu tuntud pole ning mingit garanti, et Leedsi vastu kolm punkti nüüd koju tuuakse, pole. Sestap hüppame me Leedsi 4.20-se koefitsiendivankri peale.

Betsafe’i koefitsiendid 28.02.2022 @10.00

Veelgi magusam mäng leiab aset päev hiljem, kui Manchesteris lähevad vastamisi igipõlised rivaalid City ja United. Kuigi esmapilgul tahaks arvata, et järjest tiitleid noppivad helesinised on viimastel aastatel Punastest kuraditest teerulliga üle sõitnud, siis tegelikult see nii pole: viimasest kümnest kohtumisest on City võitnud 5, United 4 ning korra on mäng lõppenud ka viigiliselt.

Küll läheb asi huvitavaks, kui vaadata, kelle kodus on parasjagu mängitud: viimasest kümnest Old Traffordil peetud kohtumisest on City võitnud 6, viimasest kümnest City of Manchester staadionil peetud kohtumisest on jällegi Unitedi võitnud kuus. Nüüd mängitakse taas City koduväljakul, mis tähendab…. õige, et me läheme Unitediga kergele riskile! Seda ainuüksi juba koefitsiendi tõttu!

Betsafe’i koefitsiendid 28.02.2022 @10.00

Kes kibeleb sel nädalal rohkem panuseid tegema, ja seda näiteks enda jaoks tuttavamas jalkaosakonnas, siis kindlasti tasub Betsafe’i menüüribalt üles otsida sealne Päevapakkumine. Täpselt nagu kohvikus, on päevapraad sageli see kõige odavam ja maitsvam. Ehk panustamiskeeli parima koefitsiendiga!

Või variant kaks on kiigata Betsafe’i EKSKLUSIIV rubriiki, kuhu vutigurud Kalev Kruus ja Toomas Vara iganädalaselt oma ennustusi süstivad.

3) Jäähoki poole tasub kiigata

Arusaadavalt pole jäähoki Eestis just kõige populaarsem spordiala, kuid vähemalt Betsafe’i lehel käies tasuks see stereotüüp kukele saata. Põhjus selleks on lihtne: hokile panustades on võimalik taskud veelgi kiiremini pungile saada! Nimelt pakub Betsafe’i oma klientidele jäähoki eripanust. Tasuta panuse teenimiseks tuleb minimaalselt 1.50-koefitsiendiga teha vähemalt 25-eurone panus ning 10-eurone tasuta panus ongi sinu.

Kes vajab selle panuse tegemiseks abi, siis soovitame sel nädalal kiigata näiteks Tšehhi kõrgliiga poole, kus liider Mountfield sõidab külla kümnendal kohal olevalt Litvinovile. Mõistagi on nad favoriidid ja seda ka olukorras, kus võit võiks tulla lisaajal või bullitite‘ga!

 

Betsafe’i koefitsiendid 28.02.2022 @11.00

4) Kõik muutub magusamaks Betsafe’i eripakkumiste abil

Kui kõik eelnev tekitas sinus huvi, kuid sul pole Betsafe’is veel kontot, siis pole sellest probleemi. Miks? Sest konto saad sa avada hõlpsa vaevaga SIIN ning seda tehes duubeldab Betsafe sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Ehk kui kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

AVA KONTO SIIN

Lisaks on Betsafe’is käimas praegu miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Meil on hea meel midagi pakkuda ka e-spordi sõpradele. Teeni punkte tehes vähemalt 25 euro suuruseid panuseid (koefitsient pole siin juures oluline!) e-spordile ja võta osa iganädalasest sularahaloosist, kus viis inimest võidavad 100 eurot. Mida rohkem panustad, seda suuremad on võiduvõimalused! Vaata lähemalt SIIT.

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

log in

reset password

Back to
log in