Panustamine väravalööjatele

Kuidas panustada väravalööjatele jalgpallis ja mõista erinevaid panusetüüpe kindlate jalgpalluritega seoses? Loe meie nõuandeid siit!


Üks populaarsetest jalgpallile panustamise võimalustest on väravalööjate ennustamine. Väravaküttidele panustamisel on sul mitmeid erinevaid panusevariante. Sul on võimalik oma valik teha kas kõrge hinnaga vähem-tõenäolisele väravalööjale või madalama koefitsiendiga tihti skoorivatele mängijatele panustades.

Pole oluline, millist tüüpi panust sa teha tahad – esimese või viimase väravalööja valikud saad lisada ükskõik millisesse kombopanusesse või kui soovid, võid lisada kolm-neli mistahes ajahetkel skoorijat ühte panusesse – kõik on võimalik. Justnimelt paindlikkus ja võimalus kasutada neid valikuid ükskõik mis tüüpi panustes teevad väravalööjatele panustamise paljudele inimestele atraktiivseks ning seega on see muutunud ka väga populaarseks panusetüübiks.

Kui oled otsustanud oma raha mõnele väravalööjale panna, siis suures pildis on sul selleks kolm võimalust:

  • esimese värava lööja;
  • viimase värava lööja;
  • mistahes ajahetkel väravaja lööja.

Panustamine esimesele või viimasele väravalööjale

Kui otsid panust, mis üsna hea hinnaga sulle kõige tõenäolisemalt võidu võiks tuua, siis ilmselt on see üks neist kahest variandist: mängija, kes lööb esimese värava või mängija, kes lööb viimase värava mängus. Hea hind tuleb sellest, et panustad kindla mängija täpsele väravale, mitte ükskõik mis ajal värava löömisele. Kui hakkad seda panusetüüpi uurima, märkad, et favoriitideks on ründajad ja ründavad poolkaitsjad.

Samas märkad kohe ka, et kaitsjad ja kaitsvad poolkaitsjad on palju suuremate koefitsientidega ehk neile on omistatud vähem tõenäosust väravat lüüa. Lõppude lõpuks on sinu otsustada, kas tahad panustada hea väravavõimalusega ründavale mängijale või testida oma õnne ja panustada palju kõrgema koefitsiendiga hoopis kaitsvale mängijale.

Suurem osa inimestest, kes seda panusetüüpi kasutavad – isegi üsna kõrgete koefitsientidega favortiitidele panustades – teevad üksikpanuseid. Kui soovid, võid oma valikud kõik ühte suurde mitmikpanusesse kokku koguda ja mõnusalt suurt kogukoefitsienti nautida. Viimane variant on eriti hea, kui plaanid sama mängu kas päriselus või TV vahendusel ka jälgida.

Panustamine mistahes hetkel väravalööjatele

Kui tahad oma jalgpalli vaatamise kogemusele terve mängu ajaks põnevust lisada, siis oleks üks väga mõistlik variant panustada väravalööjale mistahes ajahetkel. Selle valiku korral teed panuse ühele mängijale ning loodad, et ükskõik millisel ajahetkel mängus, ükskõik mitmenda värava lööb just sinu poolt valitud mängija.

Selle panusetüübi puhul on koefitsiendid palju väiksemad kui esimese või viimase väravalööja puhul – isegi kaitsvate mängijate puhul. Seevastu on sul aga palju suurem võimalus võita ning see on peamiseks põhjuseks, miks paljudele inimestele seda panusetüüpi kasutada meeldib.

Kui tahad oma koefitsienti aga upitada, siis üks võimalus on näiteks teha kombopanus kahest-kolmest erinevast mängust ja panustada iga mängu puhul ühele mistahes ajahetkel skoorijale. Näiteks, kui kaks Premier League’i mängu toimuvad täpselt samal ajal või lihtsalt samal päeval ning sul on plaanis neid mõlemat vaadata, siis tee mistahes ajahetkel väravalööja panus mõlemale mängule ühes kombopanuses ja vaata, kuidas su potentsiaalsed võidud kohe tõusevad!

Alternatiivsed väravatele panustamise võimalused

Lisaks eelpool mainitud väravalööjate panustamisvõimalustele on tegelikult veelgi rohkem variante, kuidas oma võimalikke võite suurendada. Ühega neist paned oma raha sellele, et üks ja sama kindel mängija lööb kaks või rohkem väravat ühe mängu jooksul. Või hoopis see, et üks mängija skoorib kübaratriki (kolm väravat ühe mängu jooksul).

Need panusetüübid on eriti põnevad, sest koefitsiendid on üldjuhul väga kõrged. Kindlasti aitab üks selline suur panus sul ka mängu vaatamise mitmeid kordi huvitamaks muuta. Kui oled ühe taolistest panustest teinud ning see läheb ka täppi, võid oodata päris kena väljamakset – eriti muidugi siis, kui teed panuse kübaratrikile.

log in

reset password

Back to
log in