Eesti-Tšehhi mängu Poola viimine välistas vähemalt ühe asja

Kuigi Lublinissegi lubab ööseks kergeid miinuskraade, siis päeval küündib seal termomeeter 10 kraadi ringi ning sademeid pole oodata. #HüvastiLumevutt


Eesti jalgpallikoondise 2022. aasta MM-valiksarja esimese kohtumise ümber Tšehhiga on segadust rohkem kui rubla eest. Küll ei lasta koroonaviiruse ja sellest tulenevate reeglite tõttu meil mängida koduväljakul, tagatipuks lendab ühe positiivse proovi tõttu Poola viimastel hetkedel varuvariantidest kokku klopsitud koondis.

Ent kõige selle valguses peaks üks asi nüüd ka välistatud olema: Lublinis midagi sellist, nagu nädalavahetusel pakkusid meile Levadia ja Legion, toimuda ei tohiks.

Siinkohal viitame mõistagi lumejalgpallile, mis, muideks, pole ka Eesti koondise jaoks teab, mis tundmatu suurus. Alles kümme aastat tagasi madistas Eesti koondis märtsi lõpus kodusel (ja lumisel) A. le Coq Arenal järjepanu kahe hiiu Uruguay ja Serbiaga. Tea, kas just valge vaiba tõttu, kuid mõlemad kohtumised lõppesid Eesti jaoks positiivselt.

märts 2011 | Eesti – Serbia 1:1

Duell serblastega polnud mingi “suvaline” sõpruskohtumine, vaid EM-valikmäng. Sealjuures kõigest pool aastat varem olid sinisärgid Belgradis 1:3 kere peale saanud. Ka lumises Lillekülas võtsid asjalood kehva pöörde, kui külalised 38. minutil Marko Pantelici tabamusest juhtima läksid.

Ent Eesti ei andnud alla ning 12. ja 13. mehe (loe: fännide ja taevataadi) toetusega õnnestus Konstantin Vassiljevil 84. minutil teele saata selline karistuslöök, mis Serbia kollkiprit Željko Brkici jaoks (õnneks) püüdmatuks jäi.

Päris lõpu eel elas Eesti veel üle kõva ehmatuse, kui nahkkera ikkagi meie väravasse veeres ning serblased ka juubeldasid. Kuid siis saime ka 14. mehe toetuse (loe: kohtunik), kes leidis eelnevas olukorras määrusterikkumise ning viik jäi jalule!

märts 2011 | Eesti – Uruguay 2:0

Neli päeva enne Serbiaga viigistamist oli Eesti saanud hakkama aga veelgi võimsama vägiteoga. Missest, et sõprusmängus. Me panime põlvili kahekordse maailmameistri Uruguay enda.

Selleks läks vaja ainult natukene lund, nelja maagilist minutit ning kahte talendikat vutimeest: Konstantin Vassiljevit ja Vjatšeslav Zahovaikot. Edasine on ajalugu, lihtsalt vaadakem ja nautigem (Tarmo Tiisleri hõikeid).

Ahjaa. Etteruttavalt tasub siiski öelda, et kui kolm kuud hiljem Uruguays kohtuti, võtsid võõrustajad lumise kaotuse eest 3:0 revanši.

märts 2008 | Eesti – Kanada 2:0

Mõlemad eelpool kirjeldatud kahvatuvad aga selle kõrval, mis toimus Lilleküla staadionil 2008. aasta märtsis, kui Eesti võõrustas Kanadat.

Ei näinud sa jooni, ei näinud sa kohati palli. Kohati ei näinud mehed isegi teineteist, kui vahe liiga suureks kippus minema. Ja sellise pimesiku-lumejalgpalli kombinatsioonis tüürisid Eesti võidule Oliver Konsa-Kaimar Saag (kelle töö tulemi realiseeris omaväravaks Paul Staltieri) ja Vjatšeslav Zahovaiko.

Vähemalt selle kohtumise mängupilti analüüsides võiks küll öelda, et kui jalgpall lisanduks taliolümpiamängude kavva, siis oleks Eestil isegi šanssi!

november 2002 | Eesti – Island 2:0

Nagu me teame, siis taevataat küllakutset ei oota ning tuleb siis, nagu ise tahab. 2002. aasta novembris otsustas ta Maarjamaad väisata näiteks 20. novembril, kui muutis Eesti-Islandi duelli samamoodi lumevutiks.

Sinisärkidele see sobis, sest Kristen Viikmäe ja Andres Operi tabamustest 2:0 võit sõpruskohtumisest siiski võeti.

Mis keelt kõnelevad Betsafe’i koefitsiendid?

Panustamisrubriigis alustame Eesti – Tšehhi mänguga, mis aga sinisärkides toimunud ulatuslike koroonamuudatuste tõttu muutus – vähemalt paberil – erakordselt ühekülgseks. Eesti koondise võidukoefitsiendiks on Betsafe’is märgitud 34.00, tšehhide omaks kõigest 1.12. Kuid kõiki asjaolusid objektiivselt hinnates on sellele ka raske vastu vaielda.

Kui tahta mingistki panustamiskõrrest selle mängu eel kinni haarata, siis isegi tavapärased händikapid meid siin liiga palju ei aita. Sestap läheme väga lihtsa vastupanu teed ja ennustame, et kohtumises lüüakse üle 2,5 värava. Sellisel juhul on koefitsiendiks 1.50.

Betsafe’i koefitsiendid 23.03.2021 @11.30

Kui sul varasemalt aga Betsafe’is kontot pole, siis nüüd tasub eriti teraselt meid jälgida. Nimelt teeb Betsafe uuele liitujale eripakkumise – Kasuta superkoefi 35.00 Eesti väravale Tšehhi vastu + haara lisaks 35 tasuta spinni Starburst slotikas kui Eestil õnnestub skoorida!

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

G-alagrupis pakuvad Türgi ja Holland vutisõpradele kohe tõelise maiuspala. Türklased on peatreener Senol Günesi all kaotanud küll kõigest kolm mängu viimasest 20st, kuid viimasest kaheksast seevastu on neil näidata kõigest üks võit, mille tulemusena pudenesid nad ka Rahvuste liiga B-tasandilt alla.

Hollandlastegi käekäik uue peatreeneri Frank de Boeri käe all on olnud omapärane: viis mängu, millest võidetud kaks ja viigistatud kolm. Ent samas tasub meeles pidada, et neil on tulnud madistada ka Hispaaniate ja Itaaliatega, mistõttu annamegi oranjedele selles duellis eelise.

Betsafe’i koefitsiendid 23.03.2021 @11.30

Uskuge või mitte, aga Läti jalgpallikoondis on viimasest kümnest mängust kaotanud ainult kaks. Korra jäädi 0:1 alla Sloveeniale, korra 0:1 Maltale. Küll ei tähenda see automaatselt seda, et meie lõunanaabrid on tõusujoonel. Reaalsuses madistati ikkagi Rahvuste liiga D-tasandil, kus ei suudetud Fääride ja Andorrade vastu enamat viikidest. Või noh, 17. novembril õnnestus neil alagrupi viimases mängus küll Andorra 5:0 maa alla taguda, kuid mis sest tolku on, kui D-tasandile ehk n-ö mudaliigasse kinni jäädi.

MM-valiksarja raames tuleb neil nüüd võõrustada Montenegrot. Mullu oktoobris läksid kaks meeskonda sealjuures vastamisi sõpruskohutmises ning tegid 1:1 viigi, kuid seda tuleb pidada lätlaste korda- ja montenegrolaste altminekuks. Nüüd on ikkagi külalised selged favoriidid ja sellele me ka panustame.

Betsafe’i koefitsiendid 23.03.2021 @11.30

Haara kinni Betsafe’i eripakkumistest

Kui koefitsiendid ja vihjed tekitasid sinus matšides huvi, kuid sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

AVA KONTO SIIN

Endiselt jätkub varajase väljamakse eripakkumine. Betsafe maksab nüüd su panuse varem välja, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Kui su tiim läheb 2 väravaga juhtima, maksab Betsafe su panuse varasemalt välja (15 minuti jooksul). Seda panust saad kasutada Premier League’is, La Ligas, Bundesligas, Euroopa Meistrite liigas ja Euroopa liigas. Võta see pakkumine vastu SIIN.

Betsafe’il on midagi pakkuda ka neile, kes armastavad riskivaba panuseid. Nimelt on käimas kampaania, kus võid saada iga nädal 25 euro suuruse riskivaba panuse, kui teed panuseid vähemalt 500 euro eest. Kelle panustamismaht on väiksem, saab samuti kampaaniast osa võtta. Lisainfo on SIIN.

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

log in

reset password

Back to
log in