Nädala ennustusvihjed: Žalgirisel on võimalik panna nukrale aastale ilus(amapoolne) punkt

Ennustusvihjetes kiikame nii Premier League'i kui ka korvpalli Euroliiga poole.


Selleks, et aina kiireneva maailma spordirägastikus paremini orienteeruda, on Spordijutud.com otsustanud ulatada panustamissõbrale abikäe. Uuest hooajast hakkame iga töönädala alguses tooma teieni põhjaliku ülevaate nädala tähtsamatest spordisündmustest ning mõistagi toome nende kõigi puhul välja ka need kõige magusamad panustamiskohad. Seega, egas muud, kui hüpakem pardale!

Jõulukuu viimasel nädalal, mille teises pooles rullub meie ees lahti ka aasta 2022, kiikame esmalt Inglismaa vutiväljakute suunas, kuid seejärel leiame magusaid panustamiskohti ka korvpalli- ja jäähokiplatsidelt. Ent nüüd asja kallale!

1) Vutti taotakse ainult Inglismaal

Kuna on pühade aeg, siis suurem osa Mandri-Euroopast praegu jalgpalli ei mängi. Meie õnneks on meeldivaks (või ebameeldivaks, sõltub, kellelt küsida) erandiks selle koha pealt inglased, kes taovad pühade ajal kohe mõnuga vutti. Nõnda kiikamegi Albionimaa palliplatside poole, kust meile jääb esimesena silma teisipäevane kohtumine Southamptoni (14. koht) ja Tottenham Hotspuri  (5. koht) vahel.

Põhjus selleks on võrdlemisi lihtne: Spursi võõrsil koefitsient on üle kahe, mis meie jaoks tähendab praktiliselt tormijooksu. Tõsi, etteruttavalt tasub ikkagi mängupäeva hommikul üle vaadata, ega kuri koroonaviirus midagi sepistamas pole. Ja see disclaimer puudutab praegusel ajal peaaegu kõiki soovitusi.

Betsafe’i koefitsiendid 27.12.2021 @11.00

Teise panustamissoovituse leiab nädala viimasest kohtumsisest, kus omavahel lähevad vastamisi  Londoni Chelsea ja Liverpool. Põhimõttelises duellis me hetkel võitjat ennustama ei hakka, kuna sinna on veel nii palju minna, et COVID-i klausli osakaal jääks liiga suureks. Küll julgeme viimaste nädalate põhjal ennustada, et kohtumises lüüakse üle 2,5 väravat. Chelsea hooaja alguse tabalukukaitse on vaikselt hakanud viimasel ajal kärisema ning Liverpooli ründejõud eesotsas Mo Salahiga just tutvustamist ei vaja. Seega. Skoorige ja siis skoorime ka meie!

Betsafe’i koefitsiendid 27.12.2021 @11.00

Kes kibeleb sel nädalal rohkem panuseid tegema, siis kindlasti tasub Betsafe’i menüüribalt üles otsida sealne Päevapakkumine. Täpselt nagu kohvikus, on päevapraad sageli see kõige odavam ja maitsvam. Ehk panustamiskeeli parima koefitsiendiga!

Või variant kaks on kiigata Betsafe’i EKSKLUSIIV rubriiki, kuhu vutigurud Kalev Kruus ja Toomas Vara iganädalaselt oma ennustusi süstivad.

2) Aasta lõpp veeda korvpalli lainel

Kes väga-väga tahab, saab ka uut aastat vastu võtta korvpalli lainel, nimelt peaks Eesti aja järgi südaööl lombi taga omavahel pallima Indiana Pacers ja Chicago Bulls. Meie seda aga oma soovitusesse ei lisa, vaid selle asemel kiikame päev-kaks toimuva Euroliiga suunas.

Näiteks võõrustab pöörases hoos Kaasani Uniks neljapäeval Istanbuli Anadolu Efest. Jah, külaliste näol on küll tegemist valitseva meistriga ning Unikski suutis koduliigas hiljuti Zeniti otsa koperdada, kuid nende detsembrikuu hoog on olnud siiski nii muljetavaldav, et koefitsient 2.35 lihtsalt tõmbab meid nende poole.

Betsafe’i koefitsiendid 27.12.2021 @11.00

Ka meie teine panus pole eriti loogikale üles ehitatud, ent… Žalgiris on teatavasti Baltikumi au ja uhkus, kuid tänavu seda aud ja uhkust nad liiga palju toonud pole. Senise 16 kohtumisega on rohelistel ette näidata kõigest kolm võitu, kuid enne aasta lõppu on neil suurepärane võimalus võiduarve nelja peale viia, kui nad sõidavad külla Ateena Panathinaikosele, kelle saldo on samuti kehvapoolne 4–13. Ehk sisuliselt on tegemist nüüd või mitte kunagi kohtumisega, millel on lihtsalt mesimagus koefitsient!

Betsafe’i koefitsiendid 27.12.2021 @11.00

3) Jäähoki poole tasub ikkagi kiigata

Arusaadavalt pole jäähoki Eestis just kõige populaarsem spordiala, kuid vähemalt Betsafe’i lehel käies tasuks see stereotüüp kukele saata. Põhjus selleks on lihtne: hokile panustades on võimalik taskud veelgi kiiremini pungile saada! Nimelt pakub Betsafe’i oma klientidele jäähoki eripanust. Tasuta panuse teenimiseks tuleb minimaalselt 1.50-koefitsiendiga teha vähemalt 25-eurone panus ning 10-eurone tasuta panus ongi sinu.

Kes vajab selle panuse tegemiseks abi, siis soovitame sel nädalal kiigata näiteks Rootsi kõrgliiga poole, kus tabeli teine Skelleftea sõidab teisipäeval külla viimasel kohal paiknevale Djurgardensile. Sealjuures piisab Betsafe’i pakkumisele kvalifitseerumiseks juba ainuüksi Money Line’i panusest, kus külaliste võidukoefitsiendiks on 1.68. See tähendab, et meile piisaks ka lisaajal või bullitiseerias tulnud võiduks!

Betsafe’i koefitsiendid 27.12.2021 @11.00

4) Kõik muutub magusamaks Betsafe’i eripakkumiste abil

Kui kõik eelnev tekitas sinus huvi, kuid sul pole Betsafe’is veel kontot, siis pole sellest probleemi. Miks? Sest konto saad sa avada hõlpsa vaevaga SIIN ning seda tehes duubeldab Betsafe sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Ehk kui kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

AVA KONTO SIIN

Lisaks on Betsafe’is käimas praegu miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

HAARA PAKKUMISTEST KINNI

log in

reset password

Back to
log in