Kontaveidi katseajal olev treener tahab end tunda õnnelikuna

Eesti esireketi praegune treener on tennisesõpradele tuttav nimi. Loodetavasti toob Kontaveidi ja venelase koostöö suurepäraseid tulemusi!


Keegi ei kahtlegi, et Anett Kontaveit on maailma tipptennisist. Ent päris koorekihti pole eestlanna veel jõudnud, seda ühte väga-väga säravat saavutust veel pole. Kes teab, ehk muutub kõik praegu käivatel USA lahtistel, kus Viimsist pärit pallilööja on jõudnud teise ringi.

Et Kontaveidil läheks võimalikult hästi, on ta endale palganud treeneri. Alates augusti keskpaigast on USA lahtistel 28. asetust omav meie esinumber pannud tenniseleiva ühte kappi Dmitri Tursunoviga. 38-aastase venelasega, kes oli ise kunagi endine tennisist ja jõudis parimal hetkel meeste maailma edetabelis 20. kohale. Suure slämmi turniiridel jäi tema laeks neljas ring ehk 16 parema hulka pääsemine.

Saa osa suurepärasest võimalusest

1

Tee vähemalt 10 € sissemakse.

2

Pärast sissemakse tegemist saa koodi abil spordiboonust.

3

Naudi oma 100% spordiennustuse boonust!

Hangi Boonus

Ehkki Tursunov on praegu katseajal, on eestlanna ja venelase koostöö juba vilju toonud. Võitis ju Kontaveit USA lahtiste eel oma karjääri teise WTA-turniiri, triumfeerides Clevelandis. Jah, ühtegi koorekihti kuuluvat vastast seal polnud, aga WTA-turniirivõit on WTA-turniirivõit ning väärib aplausi.

Mõistagi pole Kontaveit esimene tennisist, keda on Tursunov aidanud ja juhendanud. Tema tarkuseteri on üles noppinud ka venelanna Jelena Vesnina (parimal juhul maailma 13.) ja praegu WTA-edetabelis teist kohta hoidev valgevenelanna Arina Sabalenka.

Dmitri Tursunov (vasakul) 2018. aastal Hantõ-Mansiiskis tennisetarkust jagamas. Foto: Instagram @tursunov_tales
Dmitri Tursunov (vasakul) 2018. aastal Hantõ-Mansiiskis tennisetarkust jagamas. Foto: Instagram @tursunov_tales

Tursunov aitas Sabalenka tippu

Tursunovi treenerikarjääri kõige tähelepanuväärsem töö ongi (vähemalt seni) olnud Sabalenkaga. Valgevenelanna, keda kutsutakse tema käe peal oleva tätoveeringu tõttu Tiigriks, on isegi maininud, et ta hakkas võitma ja tippu tõusma just Tursunovi käe all.

Nende koostöö algas 2018. aasta juunis ning kestis paar aastat, ehkki vahepeal mindi 2019. aastal lahku. Kui lõpuks läksid rööpad lõplikult erinevat teed, polnud Tursunov – vähemalt mitte avalikult – pahane ega Sabalenka rõõmus. See ilmestab suurepäraselt, et nende koostöö oli edukas.

Hea oli see ka tulemuste poolest. Sabalenka jõudis just Tursunovi juhendamisel esimest korda WTA-edetabeli esikümnesse ja võitis esimese Suure slämmi turniiri, võidutsedes belglanna Elise Mertensiga 2019. aasta USA lahtiste paarismängu.

“Küllap tundis Arina viimasel ajal, et mul polnud talle enam midagi anda,” rääkis Tursunov mullu paari lahkuminekust. “Kui ta end nii tundis, siis oli muidugi mõista õige otsus koostöö ära lõpetada. Treenerina pean mõistma, et see pole isiklik rünnak minu vastu. Tõsi, tegelikult tegi lahkuminek mulle haiget, kuid tean kindlalt, et andsind Arinaga koos töötades endast alati kõik.”

Toona polnud 2017. aastal mängijakarjääri lõpetanud Tursunovi tulevik veel täiesti selge, küll mainis ta, et jätkab hea meelega mängijate aitamist. “Üritan oma vigadest õppida ja paremaks saada. Kui tunnen end väärtustatuna, olen õnnelik. Ja ma tahan õnnelik olla,” lisas ta.

Tõsi, ei saa märkimata jätta, et pärast Tursunovi juurest lahkumist on Sabalenka näinud veelgi suuremat edu. Näiteks jõudis ta tänavu Wimbledonis nelja parema hulka, mis tähistab tema parimat tulemust Suure slämmi turniiri üksikmängus.

Aasta alguses võidutses ta aga Austraalia lahtiste naispaarismängus, kus oli tema paariliseks taas belglanna Mertens. Käesoleva aasta veebruaris oli Sabalenka WTA-edetabeli järgi maailma parim naispaarismängija, kuid on praegu langenud viiendaks. Praegune teine positsioon üksikmängu pingereas on tema karjääri parim.

Ent sellest kõigest hoolimata oleks narr väita, et Tursunov hoidis Sabalenkat kinni. Miks muidu suhtub mängija oma endisesse treenerisse endiselt suure austuse ja armastusega?

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui koefitsiendid ja vihjed tekitasid sinus matšides huvi, kuid sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Betsafe’is on käimas ka miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Sel nädalal algab suur jäähokihooaeg, kui litter visatakse mängu maailma tugevuselt teises liigas KHL. Selle tähistamiseks on Betsafe’il eripakkumine, kus on võimalik võita tasuta panus jäähokile. Panusta vähemalt 25 eurot (ühe panusena, minimaalse koefitsiendiga 1.50 valiku kohta) ning saadki endale preemia kas või iga nädal! Vaata lähemalt SIIT.

Aga see pole veel kõik! Sel pühapäeval kohtuvad jalgpalli Lõuna-Ameerika MM-valiksarjas igirivaalid Brasiilia ja Argentina ning ilmselgelt on see lahing Betsafe’i nädala mäng. Liitu pakkumisega ja kasuta võimendatud koefi 2,50 Brasiilia võidule Argentina vastu (maksimaalne panus 100 eurot).

Võimalik on saada ka tasuta panuseid. Selleks tuleb vastata kolmele küsimusele ning auhinnaks on tasuta panus iga õigesti vastatud küsimuse kohta. Pane end proovile SIIN.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in