Nädala ennustusvihjed: gigantide duell ja Neuville segab Monzas kaarte

Sel nädalal viskame pilgu jalgpalli-, tennise-, ralli- ja korvpallimaailmasse. Oleme leidnud mitu head koefitsienti!


Selleks, et aina kiireneva maailma spordirägastikus paremini orienteeruda, on Spordijutud.com otsustanud ulatada panustamissõbrale abikäe. Uuest hooajast hakkame iga töönädala alguses tooma teieni põhjaliku ülevaate nädala tähtsamatest spordisündmustest ning mõistagi toome nende kõigi puhul välja ka need kõige magusamad panustamiskohad. Seega, egas muud, kui hüpakem pardale!

Novembri selgroogu murdval nädalal suuname esmalt oma pilgud jalgpalli MM-valiksarja suunas, vaagime Anett Kontaveidi võimaluste üle WTA finaalturniiril Mehhikos Guadalajaras, aitame ennustada autoralli MM-hooaja viimast võitjat ja räägime korvpalli Euroliigast, kus lähevad vastamisi tõelised gigandid. Aga kõigest järgemööda!

1) Wales jääb Belgia tõttu pika ninaga?

Me otsime alati magusaid koefitsiente, sest miks muidu tasu üldse panustamisega tegeleda? Jalgpalli MMi Euroopa valiksarja E-grupis on põnev näha, kes – Wales või Tšehhi – lõpetab teisena ehk pääseb play-off’i.

Praegu on ohjad Walesi käes, kes edestab homme õhtul Eestiga mängivat Tšehhit kolme punktiga. Wales ise kohtub koduväljakul Belgiaga, kes on võitnud seitsmest mängust kuus ja teinud ühe viigi. Kui Tšehhi ja Belgia lõpetavad samadel punktidel on esimeseks viigilahutajaks üldine väravate vahe. Praegu on see Walesil +5 ja Tšehhil +3, aga kui kõik läheb nii nagu arvata ehk Eesti kaotab ja Belgia võidab, on eelis ülisuure tõenäosusega Tšehhil.

Ehkki Wales vajab Belgia vastu hädasti viiki või võitu ja neid kannustab koduseinte tugi, ennustame, et FIFA edetabeli number üks Kesk-Euroopast võtab võõrsil võidu ja paneb valiksarjale enda jaoks võiduka punkti. Belgial pole mingit põhjust lahja koosseisuga mängida ning isegi kui väljakule saadetakse oma teine rivistus, ei oldaks Walesi vastu autsaiderid. Pealegi on Belgia koefitsient nii hea, et see tuleb vastu võtta!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @15.11 kell 19.40.

2) Kontaveit on jätkuvalt suurim favoriit

Betsafe’i lehel on võimalik panustada, kes kroonitakse Guadalajaras WTA finaalturniiri tšempioniks. Kõik ohjad näikse olevat Eesti esireketi Anett Kontaveidi käes, kelle koefitsient on 2,70 ehk kõige väiksem.

Tõsi ta on, et suurepärases hoos 25-aastane Viimsist pärit tennisist on käesoleva hooaja lõpus olnud ülivõimsas hoos. Kas Kontaveit on tegelikult ka favoriit? Ilmselt küll, ehkki nii mõnigi teine naine on samuti väga heas hoos. Kontaveidi koefitsient on meie jaoks piisavalt hea, et sellele panustada!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @15.11 kell 19.45.

3) Gigantide duell

Euroopa korvpallis ei leidu väga sedavõrd rikkaliku ajalooga klubisid nagu FC Barcelona ja Moskva CSKA. Selle nädala kolmapäeva õhtul lähevad nad Kataloonias vastamisi ning ehkki tegemist pole mänguga mõisa peale, on äärmiselt põnev jälgida, kuidas kohtumine kulgeb.

Barcelona on Euroliiga tabelis Milano Emporio Armani järel seitsme võidu ja kahe kaotusega teisel kohal. CSKA hooaeg on kulgenud raskemini ning praeguse seisuga nad play-off’i ei pääsekski: kirjas on viis võitu ja neli kaotust, mis asetab nad üheksandale positsioonile.

Ent keegi ei kahtle selles, et CSKA on võimeline palju rohkemaks, kui nad seni suutnud näidata. Poleks teps mitte üllatav, kui CSKA sai eelmises voorus Tel Avivi Maccabi 74:73 alistamisega punni pealt löödud ning paneb nüüd kokku võiduseeria, mis lennutab nad tabeli esiossa. Heas hoos Barcelona alistamine oleks paras statement win ja selle koefitsient paistab meile täitsa kena!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @15.11 kell 19.49.

4) Evans ega Ogier pole favoriit

Nädalavahetusel sõidetakse Itaalias Monzas autoralli MM-hooaja viimane etapp, millest jääb Ott Tänak perekondlikel põhjustel eemale. Ent ega saarlasel polnukski Saapamaal suurt millegi nimel võidelda ja peamine tähelepanu koondub Sebastien Ogier’ ja Elfyn Evansi tiitlivõitlusele.

Kahte Toyota meest lahutab tabelis 17 punkti ning Monzas on maksimaalselt võimalik võtta 30 silma. Seega pole kaotusseisus oleva Evansi šansid just parimad, aga Monza on varemgi oma riukalikkust näidanud: mullu libises waleslane rajalt välja, olles liikumas maailmameistritiitli suunas. Kes ütleb, et sama saatus ei või tabada Ogier’d?

Aga kes võiks Monzas võidu võtta? Meie paneme oma panused Thierry Neuville’i peale, kes on hooaja teises pooles olnud väga heas hoos ning suutnud trotsiva Hyundai kiuste võita asfaldil nii Belgias kui ka Kataloonias. Okei, Monzas ei kihutata ainult musta värvi teekattel, kuid enamik rallist sellel pinnasel siiski sõidetakse!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @15.11 kell 20.03.

5) Kõik muutub magusamaks Betsafe’i eripakkumiste abil

Kui sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Betsafe’is on võimalik avastada mänguderohket e-Spordi maailma – teeni punkte tehes vähemalt 25 euro suuruseid panuseid (mis tahes koefitsiendiga) e-Spordile ja võta osa iganädalasest sularahaloosist, kus jagatakse välja 500 eurot! Soovid skoorida? Siis kliki SIIA!

Betsafe’is on käimas ka miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Käimas on ka jäähokihooaeg. Selle tähistamiseks on Betsafe’il eripakkumine, kus on võimalik võita tasuta panus jäähokile. Panusta vähemalt 25 eurot (ühe panusena, minimaalse koefitsiendiga 1.50 valiku kohta) ning saadki endale preemia kas või iga nädal! Vaata lähemalt SIIT.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in