Juventuse võimas seeria kahvatub Lätis või Gibraltaril toimunu kõrval

Juventus on järjekordsele tiitlile väga-väga lähedal, kuid tagapool käib endiselt kõva andmine, mistap tasub jätkuvalt panustamislainel olla.


Juhul kui taevast ei hakka vahepeal sadama veini on üpriski kindel, et Torino Juventuse jalgpalliklubi tõstab peagi-peagi pea kohale 36. Itaalia meistritiitli. Ent mis veelgi muljetavaldavam, tegemist oleks Valge Daami üheksanda järjestikuse trofeega.

Spordijutud.com heitis seetõttu pilgu kõikidele Euroopa liigadele, et näha, kus veel on säärast ülevõimu näha saanud. Ja tulemus on nüüd teie ees.

The New Saints (Wales) – 8 järjestikust tiitlit aastatel 2012 – 2019

Kuigi Wales saab hoobelda Ryan Giggsi ja Gareth Bale’iga ning mõne üksiki EM- või MM-finaalturniirile pääsemisega, pole jalgpalli tase Cymrus päris see, mis Inglismaal. Ent vutti seal mängitakse ning kõige paremini teevad seda The New Saintsi mehed (klubi täisnimi, muideks, on The New Saints of Oswestry Town & Llansantffraid Football Club, aga sajandivahetusel tähendas akronüüm TNS hoopiski Total Network Solutionsit).

2018. aastal tuli TNSiga Walesi meistriks ka Kevin Kauber, kes peab toda tiitlit oma karjääri säravaimaks hetkeks. “On väga suur asi mõne riigi meistriks tulla, hoolimata sellest, mis liigaga tegu on,” sõnas ta usutluses ajakirjale Jalka.

FC Basel (Šveits) – 8 järjestikust tiitlit aastatel 2009 – 2017

Kuigi 126-aastase ajalooga Baseli klubi auhinnakapist võib leida 20 riigi meistritiitlit, on nad Šveitsi vuti superjõuks tõusnud just 21. sajandil. Nende 20 trofeest koguni 11 on tulnud pärast 2003-04 hooaja liigareformi (praegu on Šveitsis kasutusel sama süsteem nagu Eestis, varem kasutati liiga poolitamise meetodit – toim).

Glasgow Celtic ja Glasgow Rangers (Šotimaa) – 9 järjestikust tiitlit

Šotimaa vuti kaks suurt ei saa ka selles küsimuses teineteiseta. Tõsi, väike eelis Celticu meestel siiski on, sest neil on säärane temp õnnestunud kahel puhul (1966 – 1974 ja 2012 – 2020), seega kui asjalood järgmisel hooajal õnnestuvad, võivad rohevalged tippmargi endale võtta.

Praegu tuleb neid seda jagada aga igirivaal Rangersiga, kes suutis oma üheksa järjestikust tiitlit noppida aastatel 1989 – 1997.

Kiievi Dünamo (Ukraina) – 9 järjestikust tiitlit aastatel 1993 – 2001

Kuigi 1975. ja 1986. aasta Euroopa karikavõitja Kiievi Dünamo pole pärast Ukraina iseseisvumist olnud enam säärane superjõud nagu Nõukogude Liidu ajal, ei leia kodumaal neile endiselt naljalt vastast. Kokku on nende auhinnakapis 15 Ukraina meistritiitlit ning medalitest on Kievi klubi ilma jäänud vaid korra (2013-14).

Sofia CSKA ja Razgardi Ludogoretsi (Bulgaaria) – 9 järjestikust tiitlit

Aastaid tundus, et Bulgaarias ei jõua keegi ligilähedale CSKA meeste 50ndate aastate saavutusele, kui nad võitsid 1954 – 1962 üheksa järjestikust meistritiitlit.

Ent 2011-12 hooajal pani Bulgaarias oma jala maha Ludogoretsi meeskond ning siiani nad seda veel tõstnud pole, võites samamoodi üheksa järjest.

Tiraspoli Šeriff (Moldova) – 10 järjestikust tiitlit aastatel 2001 – 2010

Moldova jalgpalli ja Tiraspoli klubi vahele võib ilma pikemalt mõtlemata tõmmata võrdusmärgi. Kui 90ndatel valitses seal maal Chisinau Zimbru, siis pärast sajandivahetust läks võim üle Šerifi meeskonnale, kes võitnud alates 2000-2001 hooajast 19 meistritiitlit. Ainsana on õnnestunud vahepeal sõna sekka öelda Chisinau Dacial ja Orhei Milsamil.

Šerifi meeskond, muideks, on Euroopas meele mõruks teinud ka meie vutifännidel. Hooajal 2003-04 alistasid moldovlased Meistrite liiga esimeses eelringis Tallinna Flora.

FC Pyunik (Armeenia) – 10 järjestikust tiitlit aastatel 2001 – 2010

Kuigi tänavu polnud Pyunikul kodumaal kohamängudele asja, ei võta keegi neilt ära 14 riigi meistritiitlit. Keegi teine ei jõua neile trofeede osas lähedalegi.

MTK Budapest (Ungari) – 10 järjestikust tiitlit aastatel 1914 – 1925

Budapesti MTK meeste järjestikused tiitlit on seda hinnalisemad, et osad neist võideti enne esimest maailmasõda, osad aga pärast. Ka kohalik tšempionaat oli ilmasõja tõttu seetõttu kaks aastat pausil, kuid naastes olid Magyar Testgyakorlók Köre mehed ikkagi tipus. Kokku on nende auhinnakapist 23 tiitlit, enamat on ette näidata vaid Ferencvarosel.

Tbilisi Dinamo (Georgia) – 10 järjestikust tiitlit aastatel 1990 – 1999

Tbilisi esisats oli Nõukogude Liidu ajal suur klubi, kes tegi tegusid ka Euroopas. Näiteks krooniti nad 1980-81 hooajal Euroopa karikavõitjate karikavõitjaks.

Pärast impeeriumi lagunemist jäi neile ainult kodune Georgia liiga, kus teisi paika panna, ja seda on nad ka teinud. Alates 1990. aastast on klubi võitnud 17 riigi meistritiitlit.

Zagrebi Dinamo (Horvaatia) – 11 järjestikust tiitlit aastatel 2006 – 2016

Pärast iseseisvumist on Horvaatias välja jagatud 29 riigi meistritiitlit, millest koguni 21 on rännanud Zagrebi Dinamo Kätte. Paremuselt teine tiim on Spliti Hajduk, kuuega. Seega pole ime, et Zagrebi mehed vahepeal ka 11 järjest võitsid.

BK Rosenborg (Norra) – 13 järjestikust tiitlit aastatel 1992 – 2004

Rosenborgi esimene tõus trollidemaal algas 60ndate lõpus, kui võideti viie aasta jooksul kolm meistritiitlit. Tubli saavutus, kuid kahvatub täielikult nende teise tõusu kõrval, mis algas 1985. aasta meistritiitliga.

Seegi oli alles soojendus aastatele 1992 – 2004, mil Rosenborgi mehed noppisid 13 kuldmedalit järjest.

Barõsau BATE (Valgevene) – 13 järjestikust tiitlit aastatel 2006 – 2018

Mõelge korra tagasi, milline oli maailm 2006. aastal. Päris erinev, kas pole? Üks asi, mis oli pärast seda aga kuraditosin aastat muutumata, oli Valgevene vutitšempion. Barõsau BATE tegi kodumaal, mis tahtis, ning 2016. aastal sai kuldmedali üle rõõmustada ka Artur Pikk.

Riia Skonto (Läti) – 14 järjestikust tiitlit aastatel 1991 – 2004

Kuigi Riia Skonto nimeline vutiklubi kadus 2016. aasta detsembris pankroti tõttu vutikaardilt, ei kustuta keegi seda nime Läti jalgpalli ajalooannaalidest.

Lincoln Red Imps (Gibraltar) – 14 järjestikust tiitlit aastatel 2003 – 2016

Pole paha, nagu ütleks Villu Reiljan. Eriti asjaarmastajate kohta, sest kuidas teisiti saaks kõnelda poolprofessionaalse liiga tšempionitest. Meie õnnetuseks on need asjaarmastajad aga paganama vintsked sellid ja hooajal 2016-17 said seda Meistrite liiga eelringis omal nahal tunda ka Tallinna Flora mehed…

Naiste jalgpalli rekord – 17 järjestikust tiitlit

Naiste jalgpallis kuulub Euroopa pikima valitsemisaja au KI Klaksvik Kvinnurile, kes on tulnud 17 järjestikusel hooajal (2000-2016) Fääri saarte meistriks. 

Mis keelt kõnelevad Betsafe’i koefitsiendid?

Itaalia jalgpalli kõrgliiga 35. vooru avab Atalanta ja Bologna kohtumine, mis panustamissõbrale liiga palju soodsaid koefitsiente ei paku. Küll on lood paremad, kui kiigata teise teisipäevase mängu poole.

Nimelt võõrustab liigatabeli kaheksas Sassuolo vahetult nende ees paiknevat AC Milani. Juba pealevaadates on 1×2 koefitsiendid tolles kohtumises üpriski ahvatlevad – ennekõike Milani 2.03 -, kuid selle väärtus suureneb veelgi, kui arvestada fakti, et Sassuolo suutis viimati moepealinna satsist üle olla 2016. aasta märtsis.

Betsafe’i koefitsiendid 20.07.2020 @11.40

Kes otsib natukene krõbedamat panustamiskohta, sel tasub kiigata Interi ja Fiorentina duelli poole. Jah, Milano klubi hoiab liigatabelis küll teist kohta, kuid nende hoog pole midagi enneolematut. Viimase viie vooru jooksul on korra kaotatud (Bologna vastu) ning kaks korda viigistatud (Verona ja AS Romaga).

Fiorentina võib küll paikneda liigatabelis 12. kohal, kuid nad pole viis vooru üldse kaotusekibedust tundnud, mistõttu soovitame “viik välistatud” panusega nende võidule panustada. Koefitsiendiks annab see magusa 4.75.

Betsafe’i koefitsiendid 20.07.2020 @11.40

Tuline andmine tõotab tulla ka Lecce ja Brescia vahel, kes paiknevad liigatabelis siis vastavalt 18. ja 19. positsioonil. Kuigi teoreetiliselt võivad veel mõlemad meeskonnad kõrgliigasse püsima jääda, on Brescia puhul tegemist ülimalt matemaatilise variandiga. Leccet lahutab turvatsoonist aga ainult neli punkti, mistap võib kindel olla, et nad tulevad väljakule endast kõike andma.

Betsafe’i koefitsiendid 20.07.2020 @11.40

Kolm võitu järjest noppinud Sampdoria võõrustab 35. voorus neist viis kohta tagapool olevat Genoat. Koefitsient 2.55, meie ütleme, et panustama!

Betsafe’i koefitsiendid 20.07.2020 @11.40

Serie A 35. voorus võib kenakese kopika teenida ka Ragnar Klavani ja Cagliari pealt. Nimelt sõidavad nad külla Rooma Laziole, kelle viimase aja hoog on pehmelt öeldes kohutav. Kolm kaotust ja viik on helesinised kukutanud liigatabelis teiselt kohalt kolmandaks ning kuigi Betsafe’i koefitsiendimeistrid näevad neid Sardiinia esisatsi vastu jätkuvalt favoriitidena, on Cagliari koefitsient see, mis õiget väärtust omab!

Betsafe’i koefitsiendid 20.07.2020 @11.40

Mõistagi võib kõikides mängudes riske maandada ka “viik välistatud” panustega, kuid seda me sel korral teadlikult ei teinud. Miks? Sest Betsafe’il on 1×2 panuste korral sulle väike kingitus.

Kui sinu tiim läheb misiganes hetkel mängus kahe väravaga juhtima, maksab Betsafe’i su panuse kohe välja. Isegi siis, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või koguni võitma!

Mõistagi tasub kohtumisi jälgida ka otsepildis ning paralleelselt avada Betsafe’i koduleht, kus saab mugavalt teha live-panuseid. Ära ei tasu unustada ka Betsafe’i erinevaid eripakkumisi, millega on võimalik tutvuda lähemalt nende kodulehel.

Kui sul varasemalt Betsafe’is kontot pole, oled sootuks õnnega koos. Nimelt võid sa sellisel juhul nendega liitudes teenida 200€ väärtuses tasuta panuseid!

log in

reset password

Back to
log in