Ramos on nõus Realile truuks jääma, aga seda vaid tema tingimusel

Ta on Realis mänginud kaua, kuid klubi kapten võib varsti Madridi tolmu jalge alt pühkida. Meest on seostatud näiteks PSG-ga.


Maailmas on vähe jalgpallifänne, kes ei suhtu Sergio Ramosesse kirglikult. Hispaanlane tundub mängumees, keda on võimalik kas vihata või armastada, mingit halli ala ei ole. On sellega, kuidas on, üks on aga kindel: 35-aastane keskkaitsja on fantastiline jalgpallur, kes on nautinud tohutult edukat karjääri.

184 cm pikkune Ramos alustas oma karjääri paremkaitsjana. Sevilla noortesüsteemist tuule tiibadesse saanud legend veetis kasvatajaklubi esindustiimis vaid ühe aasta, enne kui tema uksele koputas Madridi Real. See oli kutse, millele oli võimatu ära öelda.

Hispaania kuninglik klubi maksis Sevillale noormehe eest 27 miljonit eurot, mis on tänapäeva jalgpallis justkui võileivaraha. Toona oli see aga suisa rekordiline üleminek, sest Ramosest sai oma kodumaa kõige kallim kaitsja. Muide, ta oli ainus hispaanlane, kes soetati toonase ja praeguse presidendi Florentino Perezi valitsemisajal.

Ramos võttis särginumbriks nelja, mida kandis enne teda Realis teine legendaarne Hispaania kaitsja Fernando Hierro, kes mängis Realis 14 aastat. Aja edenedes muutus Ramos klubi jaoks asendamatuks, nii nagu tema eelkäijagi.

Ramos ja väravad käivad kokku

2005. aastal Realiga liitunud Ramos on oma leivaisa eest väljakule jooksnud tervelt 469 liigakohtumises ning on selle ajaga löönud 72 tabamust. See on kaitsja kohta fantastiline näitaja ning lisaks suurepärasele oskusele võidelda õhus on Ramos meister ka standardolukordades.

Nüüd on klubi kapten aga teelahkmel. Tema leping saab läbi käesoleva hooajaga, mida on mängida veel maksimaalselt kuu jagu. Läbirääkimised pole seni vilja kandnud ning praeguse seisuga saab Ramos suvel vabaagendiks.

Viimased teated Hispaaniast ütlevad aga, et Ramos on valmis Reali jääma ja nõus ka kümneprotsendilise palgakärpega, kuid seda vaid ühel juhul: klubi annab talle kahe-, mitte üheaastase kontrahti. Karjääri lõppfaasis oleva palluri jaoks on selline asi igati mõistetavalt väga oluline.

Kuigi Ramose karjäär saab lähemate aastate jooksul läbi, on ta endiselt peatreeneri Zinedine Zidane’i poolt üks esimesi nimesid, kes algkoosseisu ennistatakse. Tema liidri- ja mängijaomadustest tunneb Real puudust, kuid nüüd on ta pärast vigastuspausi treeningutele naasnud ja peaks järgmisel nädalal Meistrite liiga poolfinaali kordusmängus Londoni Chelsea vastu kaasa tegema. See mäng lõpes Madridis 1:1 ehk kerge eelis on Inglismaa klubi käes.

Muide, Ramos pole ainus Reali keskkaitsja, kelle leping on õige pea läbi saamas. Tõsi, 2018. aastal Prantsusmaa maailmameistriks kroonitud Raphael Varane’i kontraht saab läbi järgmisel suvel, kuid kindlasti soovib Real prantslast alles hoida ning see võimalikult kiiresti ka ametlikuks teha.

Mis keelt räägivad Betsafe’i koefitsiendid?

Panustamisrubriigis keskendume jalgpalli Meistrite liiga poolfinaalile, kus Manchester City võõrustab Pariisi Saint-Germaini (PSG). Avamängu võitis legendaarse Pep Guardiola juhendatav Inglismaa klubi 2:1 ehk neil on kaks väga väärtuslikku võõrsil löödud väravat.

Seega on selgemast selgem, et PSG peab oma mängu rohkem avama ning olema ründavam. Jõudu neil selleks mõistagi jagub ning tegelikult loodi ju ka avamatšis eriti avapoolajal üsna häid võimalusi, kus jäi aga vajaka heast löögist või viimasest söödust.

PSG ei jäänud avamängus ka mänguliselt Cityle üldsegi mitte palju alla, seega pakub meile huvi PSG võidukoefitsient. See on Betsafe’i koefitsiendimeistrite hinnangul 4.60, millega me kuidagi nõus pole: see peaks olema väiksem ning selles panuses on väärtust küll! Pealegi on PSG Meistrite liigas näidanud, et võõral väljakul suudavad nad olla väga ohtlikud.

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @30.04 kell 15.15.

Veel väärtuslikum on aga panusetüüp topeltšanss, mis annab meile väga magusa panuse sellele, et kohtumine lõpeb kas viigi või PSG võiduga. Selle panuse peale julgeme panna juba märkimisväärse summa!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @30.04 kell 15.17.

Vaata, mida rääkisid Betsafe’i videotaskuhäälingus jalgpalligurud Kalev Kruus, Toomas Vara, Tarmo Kink, Gert Kams ja Tarmo Rüütli. Mõistagi olid üheks jututeemaks Meistrite liiga poolfinaalid.

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui koefitsiendid ja vihjed tekitasid sinus matšides huvi, kuid sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Endiselt jätkub varajase väljamakse eripakkumine. Betsafe maksab nüüd su panuse varem välja, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Kui su tiim läheb 2 väravaga juhtima, maksab Betsafe su panuse varasemalt välja (15 minuti jooksul). Seda panust saad kasutada Premier League’is, La Ligas, Bundesligas, Euroopa Meistrite liigas ja Euroopa liigas. Võta see pakkumine vastu SIIN.

Meil on midagi pakkuda ka neile, kes armastavad kombopanuseid. Näita oma taset tehes vähemalt viie euro suuruse mängueelse kombopanuse mis tahes spordialadele (minimaalselt viis valikut ja vähemalt 1.50 koefitsient valiku kohta). Parimaid mängijaid premeerib Betsafe iganädalaste 2500 euro suuruste jackpottidega! Liitu pakkumisega ja hakka kombopanusetes ässama!

Betsafe’i kodulehel on võimalik täiesti tasuta osaleda ka jalgpalli Meistrite liiga ennustuses – vasta vähemalt kahele küsimusele õigesti ja võida kuni 100 eurot boonust! Vasta tuleb vaid kolmele Meistrite liiga poolfinaalide küsimusele ning seda saab teha SIIN.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in