Jalgpalliässad, kellest võib probleemide küüsis Chelsea suu puhtaks pühkida

Chelsea on sanktsioonide tõttu raskustes ja see võib klubi kaitseliinis teha paraja puhastustöö. Aga Chelsea ei saaks selle eest pennigi!


Muidugi pole see Londoni Chelsea jalgpalliklubi mängijate, treenerite ja teiste ametimeeste ning -naiste süü, et võistkonnaomanikuks sai Venemaa oligarh ja riigi diktaatorliku presidendi Vladimir Putini lähikondlane Roman Abramovitš. Ent ometi peavad just nemad kannatama teadmatuse all, sest Premier League diskvalifitseeris Abramovitši klubijuhina ning on vaid aja küsimus, mil klubi saab uue omaniku.

Kuniks seda aga juhtunud pole, peab Chelsea hakkama saama mitmete sanktsioonidega. Näiteks ei tohi nad osta uusi mängijaid ega pikendada lepinguid. Klubi spordidirektor ja endine väravavaht Petr Cech märkis hiljuti, et klubi võtab olukorda päev-päevalt ning loodetavasti ei teki neil probleeme palkade maksmisega. Ei tohi ju Sinised – nii fännid valitsevat Meistrite liiga võitjat kutsuvad – müüa sanktsioonide ajal klubinänni ega mängupileteid, seega pole probleem vaid selles, et säilitada võistkonna taset. Mure on märksa suurem ja olulisem!

Kui vaatame, millistel Chelsea mängijatel saab käimasoleva hooajaga leping läbi, tõusevad pinnale paar tähtsat nime. Kõige olulisemaks lüliks on Saksamaa koondislasest põhikeskkaitsja Antonio Rüdiger. Klubi on korduvalt tahtnud 29-aastase Berliinis sündinud tagalamehega kontrahti pikendada, kuid karjääri Stuttgartis alustanud mehe palganõudmised on olnud liiga kõrged.

Näiteks on kirjutatud, et 2017. aastal Itaaliast AS Romast Londonisse kolinud ja viie aasta pikkuse lepingu sõlminud Rüdiger teenib praegu umbes 100 000 naela nädalas. Chelsea pakkus talle uue lepinguga umbes 140 000, kuid Rüdiger ihkavat 200 000 naela kanti.

Et 49 korda Saksamaad esindanud kaitsja on heas vormis, pole mingi ime, et tema olukorral hoiavad teravalt silma peal mitmed Euroopa tippklubid. Räägitud on nii Madridi Realist kui ka Pariisi Saint-Germainist, aga ka Manchester Unitedist. Eks Harry Maguire’it ongi vaja välja vahetada…

Kaitsja siin, kaitsja seal, kaitsja iga nurga peal!

Leping on läbi saamas ka Chelsea kaptenil Cesar Azpilicuetal. Siniste eest rohkem kui 450 mängus osalenud kaitsja on Londoni tiimi esindanud alates 2012. aastast, kui ta liitus Chelseaga Prantsusmaalt Marseille Olympique’ist. 32-aastase hispaanlase karjäär on Inglismaal olnud üliedukas, sest ta on võitnud klubitasandil sisuliselt kõik, mida on võita andnud.

Paar kuud tagasi räägiti, et Azpilicueta lepingu pikendamise juures ei tekita kõige suuremat probleemi raha, vaid fakt, et ka tänavu peatreeneri Thomas Tucheli käe all korralikult mänguaega teeninud pallur soovib kahe aasta pikkust lepingut, mida on soovi korral võimalik hooaja võrra pikendada. Tõsi, vanus ei tohiks ju murekoht olla, sest 37-aastasele keskkaitsjale Thiago Silvale andis Chelsea küll uue kontrahti!

Leping saab käimasoleva hooajaga läbi ka järjekordsel kaitsjal Andreas Christensenil. Temagi on teeninud tänavu Tucheli käe all korralikult mänguaega ehk juba 2013. aastal klubiga liitunud taanlane on Chelsea jaoks vajalik mängija. Jah, 25-aastane keskkaitsja pole nii oluline lüli kui Rüdiger, aga tema panust oleks narr alahinnata.

Sarnaselt Rüdigerile olevat ka Christianseni lepingu puhul takistuskohaks raha. Skandinaavlane on praegu võistkonna üks vähemteenivamaid mängijaid ning soovib oma töötasu kahekordistada, et pista hooaja jooksul taskusse ligikaudu kümme miljonit eurot. Enne Abramovitši tõttu kehtestatud sanktsioone oli üsna selge, et Chelsea pole talle nõus nii palju maksma ning tõele au andes on see nende poolt ka pigem õige käik, sest Christiansen pole lihtsalt nii hea.

Kui uskuda kuulujutte, on taanlane endale juba uue leivaisa leidnud: Barcelona on talle pakkunud kolme aasta pikkust lepingut, mille olla Christiansen ka vastu võtnud.

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Betsafe’is on käimas ka miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Meil on hea meel midagi pakkuda ka e-spordi sõpradele. Teeni punkte tehes vähemalt 25 euro suuruseid panuseid (koefitsient pole siin juures oluline!) e-spordile ja võta osa iganädalasest sularahaloosist, kus viis inimest võidavad 100 eurot. Mida rohkem panustad, seda suuremad on võiduvõimalused! Vaata lähemalt SIIT.

Selle nädala Meistrite liiga, Euroopa liiga ja Konverentsiliiga mängude tähistamiseks skoori tasuta panus ja kümme tasuta spinni igal mängunädalal panustades vähemalt 25 eurot Meistrite liigale, Euroopa liigale või Konverentsiliigale. Liitu pakkumisega SIIN.

Lisaks anname suurimatele spordisündmustele kõrgema koefitsiendi, mida need tõesti väärivad! Kontrolli nädala tippsündmuste superkoefitsiente ja võida oma edukate panustega suurelt. Sel nädalal tuleb eriti teraselt silmas pidada Torino Juventuse ja Villarreali Meistrite liiga lahingut. Vaata lähemalt SIIT.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in