Reali ründeäss Benzema liitus eksklusiivse klubiga

Karim Benzema on praegu ikka pöörases hoos, mida tõestas ka äsjane El Clasico. Kas ta suudab Reali ka Meistrite liiga poolfinaali aidata?


Prantsusmaa ründaja Karim Benzema on hetkel väga heas hoos. Mees liitus äsja prestiižse klubiga, mille ainsad teised liikmed on sellised Madridi Reali endised superstaarid nagu Ruud van Nistelrooy, Cristiano Ronaldo ja Gareth Bale.

Eks väravad, mis muu

Benzema sai laupäevases El Clasico kohtumises Barcelona vastu kirja suurepärase tabamuse, kui suunas Lucas Vazquezi tsenderduse kannaga esiposti juures Marc Andre ter Stegeni väravasse. Real võitis põneva kohtumise 2:1.

Tegemist oli prantslase seitsmenda järjestikuse väravaga La Ligas ning samaga on varem hakkama saanud vaid eelmainitud trio. Benzema on pärast Ronaldo lahkumist võtnud Reali väravalöömiskohustused suuresti enda õlule ning sel hooajal on mees eriti heas hoos. Seda tõestavad ka numbrid – 33-aastane ründaja on saanud La Ligas kirja 26 mängus 19 tabamust ning Meistrite liigas 7 kohtumises 5 väravat.

Ikka tippude tipp

Prantslane on löönud Meistrite liigas oma karjääri jooksul kokku 70 väravat. Sellega asetub Benzema kõigi aegade suurimate väravaküttide tabelis viiendale kohale Ronaldo, Messi, Lewandowski ja Rauli taha. Eriliseks teeb tema 70 väravat aga tõsiasi, et nende hulgas ei ole mitte ühtegi penaltit. Esikolmikul on kõigil kirjas üle kümne penalti ning Raulil on üks.

Madridi Reali kõige kõvemate väravamasinate nimistust leiame Benzema nime 274 tabamusega viiendalt kohalt. Neljandast kohast eraldab prantslast vaid 16 tabamust. Tipus troonib 450 väravaga muidugi Ronaldo.

Asendamatu, kuid alahinnatud

Benzema numbrid näitavad, et ta on kahtlemata oma põlvkonna üks parimaid ründajaid. Ometi ei ole ta kunagi saanud piisavalt tunnustust. Pigem on teda üldiselt peetud sellest kõige-kõigemast tasemest pügala võrra kehvemaks. Miks nii?

Peamine põhjus peitub ilmselt selles, et prantslane on tõeline meeskonnamängija, kes oli valmis tegema tiimikaaslaste (peamiselt Ronaldo) nimel kõvasti musta tööd. Ronaldo absurdsest 450 väravast nii mõnigi sündis tänu Benzema isetule tegevusele. Prantslane on andnud Reali särgis üle 130 väravasöödu.

Benzema veab vastase kaitsjaid positsioonilt välja, triblab hästi ning näeb suurepäraselt sööduvõimalusi. Kuna Reali treenerid on neid tugevusi ära kasutanud, siis iroonilisel kombel on prantslane alahinnatud just seetõttu, et ta on säärane multitalent.

Viimastel aastatel on aga Benzema väravakonto samuti väga korralikult paisunud. Pärast Ronaldo lahkumist 2018. aastal oodati, et Madridi Real ostab uue väravamasina, kuid see ülesanne jäi Benzema õlgadele. Prantslane on endale pandud ootusi ka kuhjaga täitnud, sest Ronaldo minekust saadik on mees saanud kirja tervelt 82 tabamust. Pole paha, nagu öeldakse.

Mida kõnelevad Betsafe’i koefitsiendid?

Üllatuslikult ei saanudki Benzema tabamust kirja, kui Madridi Real nüpeldas möödunud nädalavahetusel Meistrite liigas Liverpooli kodus 3:1. Kolmapäeval läheb neil oma prantslasest talismani aga kindlasti vaja, sest punasärgid lähevad täispanga peale kindlasti välja.

Real on kimpus nii mõnegi vigastusega ja klubi raudvara energiavarud on üpris läbi. Juba Liverpooli mängu teisel poolajal oli näha, et Real ei jaksa sammu pidada ning tõtt-öelda oleks see mäng võinud lõppeda ka viigi või isegi võõrustajate kaotusega.

Arvestades, et seljataga on ka kurnav ja pingeline kohtumine Barcaga, ennustame, et kolmapäeval võtavad valgesärgid vastu kaotuse.

Betsafe’i kihlveokontor 11.04 kell 23.40

Ometi teades Liverpooli probleeme kaitseliinis ning Reali suurepärast keskvälja ja rünnet, siis usume, et külalised saavad samuti jala valgeks. Sestap soovitame siin vastavat kombopanust.

Betsafe’i kihlveokontor 11.04 kell 23.40

Real on muidugi vana rebane ning ükskõik kui halvasti neil selle hooaja esimesel poolel läinud ei oleks, siis olulistest mängudest on nad ikka võitjana välja tulnud. Seepärast on mõistlik oletada, et kuigi Liverpooli vastu võetakse vastu kaotus, siis edasi pääsevad ikka valgesärgid.

Betsafe’i kihlveokontor 11.04 kell 23.40

Manchester City võttis kodus napi 2:1 võidu Dortmundi Borussia vastu, kuid see kohtumine oleks vabalt võinud lõppeda ka viigis. Nagu juba traditsiooniks saanud, on City närvid seda nõrgemad, mida kaugemale nad Meistrite liigas jõuavad. Kõigele lisaks kaotati nädalavahetusel Premier League’is kodus 1:2 Leeds Unitedile, kes lõi muideks võiduvärava ühemehelises vähemuses mängides.

Nii et kas Guardiola sats jookseb kolmapäeval taas lati alt läbi ja kukub Meistrite liigast välja? Arvestades, et nädalavahetusel said paljud põhimehed puhkust, siis usume, et mitte. BVB on sel hooajal väga ebastabiilne olnud ning nii auklikku kollasärkide kaitset nagu ei mäletagi. Sestap usume, et City võidab suure surmaga ka selle kohtumise, kuigi väravaid näeme mõlemalt poolelt.

Betsafe’i kihlveokontor 11.04 kell 23.40

Kuna aga Dortmund peab kindlasti ründama, siis võib selles mängus näha korralikku väravasadu.

Betsafe’i kihlveokontor 11.04 kell 23.40

Ära maga maha Betsafe’i pakkumisi

Praegu on hea mõte Betsafe’is konto avada, sest sind ootab 100% boonust. Tee esimene sissemakse ja see kahekordistatakse kuni 200 € ulatuses. Nii et kui teed 200 € sissemakse, mängid lausa 400 € eest! Vaata SIIT.

Jalkafänne rõõmustab kindlasti ka see, et Betsafe maksab nüüd varem välja su Premier League’i, La Liga, Bundesliga, Meistrite liiga või Euroopa liiga panuse, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Uuri lähemalt SIIT.

Betsafe’il on midagi pakkuda ka neile, kes armastavad riskivabu panuseid. Nimelt on käimas kampaania, kus võid saada iga nädal 25 euro suuruse riskivaba panuse, kui teed panuseid vähemalt 500 euro eest. Kelle panustamismaht on väiksem, saab samuti kampaaniast osa võtta. Lisainfo on SIIN.

Muidugi tasub tutvuda ka teiste Betsafe’i eripakkumistega, sest need on liiga head, et maha magada!

log in

reset password

Back to
log in