Isa surma üle elanud Habib tahab hingele palsamit

Kotkas on lennanud viperusteta ning Habib tahab oma imelist seeriat jätkata. Gaethje pole sellega aga nõus.


Vabavõitleja Habib Nurmagomedov.
Vabavõitleja Habib Nurmagomedov. Foto: Habib Nurmagomedovi Instagram

Laupäeva hilisõhtul astuvad vabavõitlusringi kaks staari: Habib Nurmagomedov ja Justin Gaethje. UFC-sarja 254. võistlusõhtul tahab venelane jätkata oma hiilgavat seeriat ning ameeriklane tõusta MMA-kangelaseks, kes kukutab paljude silmis maailma parima vabavõitleja. 

Dagestanist pärit Nurmagomedovi jaoks on viimased kuud olnud väga rasked. Maailma enda kontrolli alla haaranud koroonapandeemia puudutas teda sügavalt, sest mitmed sportlase sugulased pidid viirusega võitlema. Kõik ei suutnud koroonat alistada, näiteks suri tema isa Abdulmanap.

See lisab aga ilmselt Nurmagomedovi tiibadesse tuult, sest mis saaks olla parem viis oma papat mälestada kui järjekordne võit. Oli ju Abdulmanap Habibi treener ning andis endast kõik, et poeg tippu viia. See tal ka õnnestus.

Abdulmanapi surma tõttu levisid spekulatsioonid, et Nurmagomedov mõtleb karjääri lõpetamisele. Need ei vastanud aga tõele.

Habib on soosik

Ehkki kellelgi pole õnnestunud Nurmagomedovit UFC-sarjas alistada, ei kõnni venelane pilvedel. Ta mõistab suurepäraselt, et Gaethje on väga tugev võitleja, kelle alahindamine võib kalliks maksma minna ning kaotusega lõppeda.

“Ta alustab oma võitlusi väga tempokalt,” rääkis Nurmagomedov Gaethje kohta. “Esimeses raundis on ta kõige ohtlikum. Arvan, et Justin ja Conor McGregor (karjääri lõpetanud MMA-staar) on esimeses raundis maailma kõige ohtlikumad. Hiljem muutuvad nad tavalistemaks võitlejateks.”

Eelnevaid Gaethje matše vaadates tuleb Nurmagomedoviga nõustuda. Samas on paslik märkida, et karjääri algusajaga võrreldes pole jänki stiil nii rapsiv ning ta on muutunud rahulikumaks ja targemaks. Seda tõestas ka suurepärane võit teise tipptegija Tony Fergusoni üle.

Nii mõnigi ekspert usub, et tegelikult on Nurmagomedovi ja Gaethje seis tasavägisem, kui seda ütlevad näiteks kihlveokontorite koefitsiendid. Nende hinnangul saab laupäeval Abu Dhabis otsustavaks, kes suudab oma taktikat paremini ellu viia.

Muide, Gaethje viimane UFC-matš pärineb käesoleva aasta 9. maist, mil ta alistas just Fergusoni, lõpetades oma vastase 12 kohtumise pikkuse võiduseeria. Viis kuud on lahinguks valmistamiseks üsna tavapärane aeg.

Nurmagomedovi paus on olnud oluliselt pikem. Tegelikult pidi ta aprillis madistama Fergusoni vastu, kuid ta ei pääsenud koroonareeglite tõttu Venemaalt minema. Seega toimus tema eelmine matš mullu septembris Dustin Poirier’ vastu, kuid võib mürki võtta, et Nurmagomedov on Gaethje vastu suurepärases vormis. Kotkaks kutsutava venelase alistamine tõstaks Gaethje kõige suuremate staaride sekka.

Mis keelt räägivad Betsafe’i koefitsiendid?

Koefitsiente vaadates on selge, et kohtumise kindlaks favoriidiks on Nurmagomedov. Kuidas muidu seletada fakti, et venelase võidukoefitsient on vaid 1,30 ning Gaethjel 3,83. Eksperte kuulates ja vaadates on klaar, et need koefitsiendid on sellised põhjusega ning Gaethjel polegi suurt võimalust. Seega tuleb panustamise osas otsida väärtust mujalt.

Mõni spetsialist leiab väärtust panuses, et Gaethje võidab matši nokaudiga. Esialgu tundub selline panus parajalt hullumeelne, kuid selles on omajagu väärtusloogikat. Nimelt on nokaut suure tõenäosusega ainus võimalus, kuidas võiks Nurmagomedov kaotada. Statistikat vaadates pole see teps mitte kohutav panus, sest Gaethje 22 võidust suisa 19 on tulnud nokaudi või tehnilise nokaudiga!

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @22.10 kell 10.05.

Ehkki Nurmagomedovit kirjeldatakse kui MMA-maailma üht vägevaimat atleeti – 28 võitu 28 matšist ütleb nii mõndagi -, peetakse Gaethje puhul plussiks sitkust. Ta on nõus kaotama mitu lahingut, et võita sõda. Endise väga hea maadlejana oskab ja suudab ameeriklane kannatada. Seega pakub selget väärtust ka koefitsient, et võitlus kestab kõikide raundide lõpuni.

Betsafe'i koefitsient
Betsafe’i kihlveokontor @22.10 kell 10.11.

Tõsi, erinevad ekspertportaalid peavad kõige tõenäolisemaks, et Nurmagomedov võidab, kui vastane annab alla. Sellegi koefitsient on päris hea ning see on ka meie soovitus number üks!

Betsafe'i koefitsiendid
Betsafe’i kihlveokontor @22.10 kell 10.52.

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui koefitsiendid ja vihjed tekitasid sinus matšides huvi, kuid sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Mõistagi pole meie pakkumisemeistrid ära unustanud Nurmagomedovi ja Gaethje lahingut. Vahet pole, kas oled uus klient või on sul konto juba olemas, tee üksik matšieelne panus ja saa kogu panus tagasi kuni 30 euro ulatuses, kui su panus ei võida! Või on sinu maitse hoopis kasiino? Ennusta vastavas slotikas vähemalt 10-eurose panusega kumb võidab ja kraba viieeurone boonus! Kasuta kas ühte või sootuks mõlemat pakkumist! Lisainfo saamiseks kliki SIIN.

Muide, Betsafe maksab nüüd varem välja su Premier League’i, La Liga, Bundesliga, Meistrite liiga või Euroopa liiga panuse, kui su tiim on saanud kahe väravaga edumaa mistahes matši etapis. See ei muutu, kui vastastiim peaks hiljem mängu viigistama või võitma. Täpsemat teavet vaata SIIT.

Jalgpallihuvilistele peaks meeltmööda olema veel üks Betsafe’i pakkumine. Nimelt tähistame Meistrite ja Euroopa liiga naasmist 20-eurose riskivaba panusega, mille saab kätte, kui teed Meistrite või Euroopa liiga kohtumisele vähemalt 20-eurose panuse minimaalse koefitsiendiga 1,5. Comeback-pakkumist vaata täpsemalt SIIT.

Lõpetuseks on Betsafe’il vahva kampaania jäähoki-, tennise- ja jalgpallisõpradele. Olenevalt sellest, millele sulle meeldib panustada, võid võita 10, 20 või 40-eurose riskivaba panuse. Valik on sinu, tee see SIIN!

log in

reset password

Back to
log in