Raheem Sterlingu tõehetk – olla nagu Beckham või Terry?

Ta on suurepärane jalgpallur, kes tahab saada ohtralt mänguaega ning seda õigel positsioonil. Ja kes saaks teda selles süüdistada?


Lihtne loogika ütleb, et jalgpallurid toimetavad kõige efektiivsemalt, kui nad saavad pidevalt mängida enda meelispositsioonil. Inglismaa koondise ja Manchester City ääreründaja Raheem Sterlingu arvel on sel hooajal kaheksa Premier League’i mänguga üks värav ja null resultatiivset söötu, ent olude sunnil on peatreener Pep Guardiola teda kasutanud kesktormajana.

Põhjused on lihtsad: pärast möödunud hooaega lubas City klubist lahkuda end legendi staatusesse mänginud Sergio Agüerol, pühkis üleminekuturul suu puhtaks Tottenham Hotspuri ja Inglismaa koondise staarist Harry Kane’ist, jättes City vaid ühe puhtatõulise tipuründajaga. Gabriel Jesus pole aga piisavalt hea, et Agüerolt teatepulk üle võtta.

Sterling on küll parajalt mitmekülgne, aga kesktormaja pole tema elukutse. Statistika ilmestab seda suurepäraselt ning olgu öeldud, et igal viimasel kolmel hooajal on Sterling ääreründajana löönud Premier League’is minimaalselt 17 väravat. Seega ei saa keegi öelda, et tegemist pole hea palluriga!

Teiseks Sterlingule tuska valmistavaks põhjuseks on tõik, et City soetas möödunud suvel Aston Villast suurepärast minekut näidanud Jack Grealishi. Inglane liitus klubiga enam kui 100 miljoni euro eest ja eelistab mängida vasakul äärel, just nagu Sterling ja kolmas inglane Phil Foden. Neist viimane on City noortesüsteemi kasvandik ning teda peetakse maailma üheks kõige andekamaks noormängijaks.

Lahkumine tuleb Sterlingu jaoks kõne alla

Inglismaa staarjalgpalluritega on kord juba nii, et ega nad välismaale suurt ei kipu. Ühe David Beckhami kõrval on piltlikult öeldes mustmiljon John Terryt, kuid see on ka igati arusaadav: miks lahkuda maailma ühest kõige tugevamast liigast, mis asub kodukamaral ning kus kullatakse sind mõnuga üle.

Samas märkis Sterling eelmisel nädalal Financial Timesi korraldatud kohtumisel, et kui tal oleks võimalik kuhugi mujale minna ning rohkem mänguaega teenida, on ta sellele mõttele avatud. “Inglasena olen teadnud vaid Premier League’i. Olen alati mõelnud, et ehk mängin ühel päeval välismaal ning näen, kuidas saan sellise väljakutsega hakkama,” ütles Sterling seal.

26-aastane Jamaicas sündinud, aga viieaastaselt koos vanematega Londonisse kolinud vutistaar võiks ehk snitti võtta teisest Inglismaa koondislasest Kieran Trippierist. Okei, paremkaitsja näol pole tegemist esimese suurusjärgu tähega, kuid ta lahkus kolm aastat Tottenham Hotspurist, et liituda Madridi Atleticoga ning mängis viimasel hooajal, mil klubi võitis Hispaania liigatiitli, üliolulist rolli.

Mõistagi on vutimeedias palju spekuleeritud, kuhu võiks Sterling siirduda, kui Cityst lahkumine peaks osutuma tõeks. Nii kummaline, kui see ka pole, on ühe võimaliku kosilasena märgitud FC Barcelonat, kelle muserdavat finantsseisu teab iga jalgpallisõber. Ent kahtlemata on Kataloonia gigant endiselt klubi, millel on palju sära ja tõmbejõudu. Eriti, kui peatreener Ronald Koeman peaks sule sappa saama…

Sterlingust olla huvitatud ka Eesti koondise väravavahi Karl Jakob Heina leivaisa Londoni Arsenal ning hiljuti Saudi Araabia omandusse läinud Newcastle Unitediga, kellega seostatakse ilmselt igat jalgpallurit, kelle puhul tuleb üleminek vähegi kõne alla.

Räägitud on sellestki, kui palju võiks Sterling maksta. Portaal Transfermarkt väidab, et Sterlingu väärtus on 90 miljonit eurot, kuid väidetavalt on City nõus mehest loobuma 80 miljoni euro eest. Arvestades, et City ostis ta Liverpoolist 2015. aastal umbes 50 miljoni euro eest, võiks inflatsiooni arvesse võttes City kasumiga täitsa rahule jääda.

Ära maga maha Betsafe’i eripakkumisi!

Kui sul pole Betsafe’is kontot, pole ka probleemi. Miks? Sest konto saad avada SIIN ning Betsafe duubeldab sinu sissemakse kuni 200 euro ulatuses. Näiteks: kasutaja avamisel kannad oma kontole 150 eurot, millele paneb Betsafe omalt poolt täpselt sama palju otsa! Tekitas huvi? Väga hea ja kliki SIIA, et saada rohkem infot.

Mõistagi pole Betsafe’i koefitsiendimeistrid ära unustanud, et sel nädalal mütatakse vutiväljakutel nii Meistrite liigas, Euroopa liigas kui ka Konverentsiliigas. Skoori kümne euro suurune tasuta panus ja kümme tasuta spinni igal mängunädalal panustades vähemalt 25 eurot minimaalselt ühele eelmainitud kolmest liigast. Olgu öeldud, et kvalifitseeritud panuse koefitsient peab olema vähemalt 1,5.

Lisaks, kui vastad õigesti nädala küsimusele, saad lisaks viie euro suuruse tasuta panuse jalgpallile! Võta see vastu SIIT!

Betsafe’is on käimas ka miljonimäng, mis on saadaval ainult registreeritud klientidele. Alustamiseks logi sisse oma kontole või kui oled uus klient, siis registreeru kohe. Kuidas sa mängida saad?

  • Teile antakse 1 000 000 € suurune summa ja teil on vastamiseks rida küsimusi, tavaliselt 20. Iga küsimuse korral peate oma poti kas jagama või panema kõik ühele vastusele.
  • Kui küsimus on vastatud, liigub võidule vastamiseks pandud raha järgmise küsimuse juurde.
  • Kordate seda protsessi seni, kuni olete kõikidele küsimustele vastanud. Pärast viimase küsimuse esitamist allesjäänud raha kuulub kõik teile.

Kvalifitseerumiseks tehke vähemalt 25 euro eest spordipanuseid, mille koefitsient on 1,50 või rohkem (kombo- või süsteempanuste puhul vähemalt ühe koefitsiendivalikuga 1,50 või rohkem). Panuseid võetakse arvesse peale panuste lahendamist. Reegleid ja tingimusi näed täpsemalt SIIT.

Käimas on ka jäähokihooaeg. Selle tähistamiseks on Betsafe’il eripakkumine, kus on võimalik võita tasuta panus jäähokile. Panusta vähemalt 25 eurot (ühe panusena, minimaalse koefitsiendiga 1.50 valiku kohta) ning saadki endale preemia kas või iga nädal! Vaata lähemalt SIIT.

Kõik Betsafe’i pakkumised on kirjas SIIN.

log in

reset password

Back to
log in